www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 303) (3702620 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-01-30 13:07
Wczorajszy przekaz partii PiS to;prezes zna pin. Podskoczysz i ii . To skonsoliduje partię i przychlasty będą wraz z prezesem spóźniali się z wejściem na salę  obrad. Pozdrawiam spastyczny i przykurczony, ale idący do przodu amalian ;-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-01-30 12:41
Nie nakręcajmy się politykami. Dla nas zwykłych ludzi najważniejsze jest abyśmy wokół siebie mieli życzliwych ludzi i abyśmy i my takimi byli dla innych. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-01-30 12:59
Ale, to koleżanki i koledzy tej opcji mieli pomysł na uporządkowanie naszej sceny politycznej . Każdy z nich miał łeb jak sklep . Z każdego, z tej opcji wylewały się pomysły na porządek z podatkiem Vat, z sądami,  z katastrofą smoleńską  . Teraz słyszymy , że w Warszawie nie mogą wybudować wieżowca bo wybory samorządowe wygrała osoba niespolegliwa . I czyja to wina ? Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-01-30 13:20 Zmieniony 2019-01-30 13:25

>bo wybory samorządowe wygrała osoba niespolegliwa<


No i popatrz Amalian jaki ten polski naród bezczelny..... Mówi ( na pograniczu z wrzaskiem) im się, że jedynie słuszny jest lepszy sort (pociotki,kuzynostwo, kochanki,-etc....) i za nic mają te rady...... No,- srebrną mowę się z zapałem na ulicę wylewa a tu takie nieposłuszeństwa w dużych miastach..... Ech......
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-01-30 15:11
PiS prowadzi swoją politykę podobną do PZPR Gierka: Gierek budował drugą Japonię a PiS drugie Indie . Tylko pani Mazurek nie widzi świętych krów ;-). Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-01-30 13:24
Nie interesują mnie koleżanki i koledzy żadnego polityka. Cieszę się, że ja mam dobrych ludzi wokół siebie. Szczególnie teraz, kiedy mam coraz większe kłopoty zdrowotne. A jeśli chodzi o wybory, to zawsze zagłosuję zgodnie z własnym sumieniem.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-01-30 15:07
Trudno przechodzić koło bylejakości nie reagując na nią . Platforma - po kilku latach rządzenia, uwierzyła, że jest partią, która się nie myli . I dostała -od wyborców, po uszach . Teraz kolej na PiS . Nie patrzę na sumienie, ale na obraz tego co zostawili rządzący i muszę iść zagłosować, żeby nie było na mnie ;-)). Pozdrawiam wszystkich:):-):-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-01-30 15:21
Biedny "kaczorek" ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-01-30 15:39
Nie taki biedny,- jak dwie potężne wieże chce budować....... Pozazdrościł  byłym wieżom WTC ? Ciekawi mnie za to czy testamentariuszem ulubionego kota ustanowi ?
Zresztą w tym aspekcie,- nie moja kasa, nie mój interes...... Niech zrobi jak uważa.......byle mądrze.....
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-01-30 15:46
Tak na serio to co? Kuzynów uznał za najbliższych?
Aaaa zapomniałam: nie ma człowieka wolnego od wad i każdy CZŁOWIEK JEST ZACHŁANNY, ZŁY I BEZMYŚLNY niestety :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-01-30 16:10
Nie zgadzam się. Nie każdy:

>CZŁOWIEK JEST ZACHŁANNY, ZŁY I BEZMYŚLNY <


Mogę się tylko zgodzić z tym, że nie ma ludzi wolnych od wad.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-01-31 15:12
Lidian? No coś Ty? A prezes?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-01-31 16:51
Tak jak powiedziałam nie ma ludzi bez wad.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-02-02 13:59
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-02-02 14:55
Hmmm..... To strasznie długo "odgrzewany kotlet" jak widać po dacie już w styczniu  poprzedniego roku był odgrzewany.
Ale fakt pozostaje........ Miało to miejsce...... I przyjmując logikę/moralność wymienionej tam organizacji nic się nie stało. Ot.....zwykły, mokry kapiszon..
Zatem po co ten zgiełk? Jak drzwi były prywatne, wyposażenie gabinetu kupione z ofiarności społeczeństwa a , że wymieniona tam organizacja nie cierpi WOŚP to tylko sama sobie winna....
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-02 16:59
A jaki tego powód?
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-03 12:52
Siemka Waldek ;-) Jak tam z bezpieczeństwem w Bolszewie czy innym "Kopydłowie" w wejherowskim? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-02 15:36
Ludzie popierający PiS również wrzucają datki na WOSP. To po pierwsze, a po drugie mam złe zdanie o lekarzu, który dzieli pacjentów.
To rzeczywiście stara sprawa. Już o tym na forum rozmawialiśmy. :-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-02-02 17:04
Nie zauważyłam, ale mniejsza o większość ;-)
Czy ten lekarz "dzielił" pacjentów czy chciał LUDZIOM  coś UZMYSŁOWIĆ? ! Łatwo wydajecie "wyroki" :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-02 17:31
Wydaje mi się, a przynajmniej mnie tak uczono, że lekarz do pacjentów jest ponad wszelkie podziały i uzmysławianie ludziom swoich poglądów w taki sposób jest co najmniej nietaktowne. Gdyby wszyscy lekarze tak reagowali na różne zachowania chorych, to nie miałby kto nas leczyć.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2019-02-02 21:10
Dzisiaj, gdy mówi się tyle o mowie nienawiści, takie napis na drzwiach gabinetu lekarskiego uważam za złe rozwiązanie.  Nie można wszystkich włożyć do jednego worka, bo nie wszyscy są źli. Inna sprawa, że przyzwoity człowiek nie zadaje się z szemranym towarzystwem. Lekarz jeżeli już chciał okazać co myśli o przeciwnikach WOŚP, mógł to zrobić w bardziej cywilizowany sposób. Wystarczyło, aby na drzwiach napisał, że dzięki WOŚP gabinet wyposażono w niezbędny sprzęt medyczny i jeżeli jesteś przeciwnikiem tego rodzaju akcji, wchodzisz w niezgodzie z własnym sumieniem.
Co do ostatnich nagrań, to osoba, która powiedziała z mównicy sejmowej - "Do polityki nie idzie się dla pieniędzy", pytała się również - "Ale jakby tutaj zarobić 30 proc. to ile by to było? " i otrzymała odpowiedź  - "300 milionów". Z powodzi informacji, jakimi zalewają nas media, zawsze wybieram te, które nie są przetworzone i najbliżej źródła, a najlepiej, gdy pochodzą z samego źródła.  W tym przypadku posiadana wiedza pozwoliła mi dokonać właściwej oceny, z którą nie podzielę się na forum. Nie każdy interesuje się polityką, za to polityka interesuje się każdym.
Jeżeli niekiedy narzekamy i mamy różne problemy, to nie wińmy za to władzę, ale samych siebie, ponieważ władza nie wybrała się sama, ale to myśmy ją wybrali.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-03 11:46

>władza nie wybrała się sama, ale to myśmy ją wybrali. <


Zgadzam się. Dlatego warto "patrzeć jej na ręce", dokonać własnych obserwacji, nie dać się manipulować prasie itp., a wyciągać z wszystkiego własne wnioski i dać temu wyraz przy następnych wyborach zamiast siać nienawiść i złość.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-02-03 12:50
No to NIE" odgrzewany kotlet" ;-)
https://wiadomosci.wp.pl/w-sieci-wrze-po-ataku-na-magdalene-ogorek-przed-tvp-info-to-nie-pierwszy-raz-6345459060393601a
CO Wy na to?
Wg. mnie to ustawka - jaki to II sort agresywny. Przy okazji zrobili "niusi" reklamę - teraz muszę obejrzeć "ten" program żeby zobaczyć co ten ogórek bredzi :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-03 13:29
Nie sądzę, aby to była ustawka. Myślę, że Dostała rykoszetem, bo ostatnio dziennikarze TVP są źle traktowani tylko za to, że są z tej stacji. Dla mnie to jest niezrozumiałe. Nie podoba mi się jakaś osoba , program czy stacja, to go nie oglądam. Jest sporu wybór.
Kiedyś trafiłam (przerzucając kanały) na program z jej udziałem, nie zauważyłam nic niestosownego w jej zachowaniu i wypowiedziach.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-02-04 12:18

> bo ostatnio dziennikarze TVP są źle traktowani tylko za to, że są z tej stacji.<


Co ma sama stacja do podobania ? TVP mija się z prawdą ; tam nawet pogoda się nie sprawdza;) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-04 12:58
Ok, Amalian. Takie jest Twoje zdanie, ale czy to jest powód do atakowania dziennikarzy na ulicy? Przecież ktoś, kto nie ma dobrego zdania o innych stacjach może pomyśleć, że w takim razie on zrobi to samo. To nie jest dobre i nie można tego popierać.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-02-04 14:16
Trzeba umieć się różnić i szanować dyskutanta  w jego odmienności . Jestem zmierzłą bułą i tak bardzo muszę się powstrzymać, żeby nie ;-)) . Walmy się w swoje piersi i patrzmy częściej w lusterko z Szarikiem . Nie zawsze patrząc w nie widzimy siebie . Dobrze, że możemy to jakoś wytłumaczyć ;-)). Pozdawiam :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-02-04 14:39 Zmieniony 2019-02-04 14:41
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-04 16:41
Jeżeli policja ma nagrania, to prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-02-04 17:53
pewnie poźniej ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-02-04 18:12
Najważniejsze żeby wyszła. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-02-03 17:03
"Kto sieje wiatr ten zbiera burzę"
Lub jak ktoś woli,- wyjątek z Biblii Gdańskiej:

> Bo iż wiatr siali, wicher téż żąć będą, a żadnego źdźbła mieć nie będą; urodzay nie wyda mąki, a choćby wydał, cudzoziemcy to ziedzą.<


Tu źródło:

>https://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Gda%C5%84ska/Proroctwo_Ozeaszowe_8<

Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-04 16:54
W realnym życiu nie jest tak prosto - niestety.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-03 12:45
:-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-02-03 12:53
A ma?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-03 13:20
Jeszcze tak. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-02-04 14:54
Zdemaskowanie prowokatora z TVP w akcji przeciwko M. Ogórek. Cała ta sprawa od początku śmierdziała "ustawką"...... Ech...... Do czego się jeszcze posuną ? Proszę poczytajcie i obejrzyjcie :

>https://wiadomosci.onet.pl/kraj/atak-na-magdalene-ogorek-to-byla-prowokacja/73c5w8g<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-04 16:43
A co, ludziom brak własnego rozumu? Nic nie usprawiedliwia agresji do innych.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-04 16:52
"Nic nie usprawiedliwia agresji do innych" to prawda, ale w tym przypadku wszyscy wiedzieli o co chodzi, nawet uśmiechnięty policjant. Wystarczy obejrzeć nagranie. Noo może z jedna osoba była przypadkowa ;-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-02-04 17:18
Oto dowód na to co pisałam o wartości życia ludzkiego :-(
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nie-żyje-18-letnia-angelika-zmarła-po-wizycie-pogotowia/ar-BBT9xgG?ocid=spartandhp
Pochodzę z tych terenów, nadal tam mieszka mój tata :-( Dla zrozumienia napisze tylko tyle: Maciarewicz jest z.. ŁODZI. Większość lekarzy to tumany! Czasem się trafi "rodzynek". Nowotwór nie do diagnostyki i leczenia booo... kosztuje i każda pinda i rudy dureń boi się stracić robotę :-( Mój dziadek tutaj rodzony i wychowany mówił, że to woj. należy zaorać. Jednak z mojego punktu widzenia: jak ktoś przeżył w tym regionie to wszędzie da sobie radę :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-02-04 17:36
Pewnie w całej Polsce można takie przypadki spotkać. :-(
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-04 16:49
No przecież to pisałam, bez tych "sensacyjnych" wyznań :-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-02-04 16:47
:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2019-02-05 20:47

>Dlatego warto "patrzeć jej na ręce", dokonać własnych obserwacji, nie dać się manipulować prasie itp., a wyciągać z wszystkiego własne wnioski i dać temu wyraz przy następnych wyborach zamiast siać nienawiść i złość.<


Praktycznie nie jest możliwe, aby przeciętny obywatel miał możliwość "patrzenia władzy na ręce" . Wprawdzie każdy ma prawo wystąpić o udzielenie informacji publicznej, ale dotyczy to przypadków szczególnych i uzasadnionych.
W państwach demokratycznych rolę "patrzącego władzy na ręce" pełnią wolne media nazwane czwartą władzą i od nich zależy, aby przekaz był zgodny z faktami i prawdą, z której obywatel może wyciągnąć własne wnioski. 
Jeżeli przekaz ten rozmija się z prawdą lub wprost pełni rolę dezinformacji, to nic dziwnego, że prowadzi to do podziału społeczeństwa i stanowi "pranie mózgu" u osób nie mających własnego zdania.
Ostatnie wydarzenia z taśmami prezesa Kaczyńskiego są tego przykładem. Chociaż cała Polska mogła przeczytać i odsłuchać te nagrania, z których wynika kto odgrywa główną rolę w nieudanym przedsięwzięciu i czemu miało służyć, są osoby zaklinające rzeczywistość wykorzystując zależne media.
https://wiadomosci.wp.pl/adwokaci-austriackiego-biznesmena-odpowiadaja-premierowi-morawieckiemu-6346296151894145a
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-02-06 14:36
Cała sprawa ma charakter rozwojowy. Niebieskie media układają jak na razie bardzo srebrne puzzle. Adresaci uważają to laurka dla nich, a jednocześnie chcą skarżyć tych, co wystawiają te laurki? Wszystko staje na głowie? ;-)
Pozostaje śledzić informacje i obserwować. Czy można mieć swoje zdanie? Nie wiadomo, bo przypuszczenia też mogą być karalne? Nie wiadomo, co każda ze stron pomyśli i co jej przeszkodzi. :-)
W szkole, do której chodzi wnuk jest zasada, że nie można w przerwie wychodzić poza ogrodzenie boiska. Złapano ucznia, a rodzic stwierdził nie to, że był winien, ale ubolewał, że dał się złapać. Wniosek. Jak się na niczym złapać nie da, będzie niewinny.
Wniosek II. Jak gadają, a ci nic nie udowodnią, to znaczy geniusz jesteś i wszystkie zarzuty do kosza. :-)))))

A co do sprawy obserwuję z uwagą, do wyborów jeszcze niejedno zostanie wyciągnięte wzajemnie sobie. Teatr polityczny trwa.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2019-02-06 17:10

>Niebieskie media układają jak na razie bardzo srebrne puzzle. Adresaci uważają to laurka dla nich, a jednocześnie chcą skarżyć tych, co wystawiają te laurki? Wszystko staje na głowie? ;-) <


Sytuacja jest co najmniej kuriozalna, ( śmieszna z pewnością). Jest takie obecnie lekko przykurzone powiedzenie " na złodzieju czapka gore".........
Faktem jest, że złodziejstwa w tej sprawie jeszcze nikt nikomu nie zarzucił ale to tłumaczenie się laurką i jednoczesne groźby sądzenia się za tę laurkę jakimś rykoszetem ocierają się o wymienione powiedzenie.... A może mi się tylko tak wydaje ? Jak myślicie ?
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-02-06 18:59

>  z których wynika kto odgrywa główną rolę w nieudanym przedsięwzięciu


Coś mi się kiedyś usłyszało ,że urzędnik  pełniące jakieś ważne funkcje nie mógł prowadzić własnej firmy?
A z tymi swoim zdaniem to zwykła ściema.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-02-07 12:06
"Prawda czy mit". Zostały szczepionki, trzeba uzasadnić mordowanie dzików? Na forum chyba są osoby z Wrocławia:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wroclaw.-Nie-zyje-pacjentka-chora-na-swinska-grype
-----------------------------------------------------------------------------------------
W takich przypadkach jestem za karą śmierci i aborcją- oczywiście matki, która urodziła "TĘ" matkę. Kara śmierci oczywiście w przypadkach pewności winy, nie koniecznie udowodnionej, bo to dwie różne sprawy :-(
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/zwłoki-dziewcząt-w-jeziorze-„to-była-egzekucja”/ar-BBThd0w?ocid=spartanntp
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/corka-nie-chciala-sprzatac-matka-wbila-jej-noz-w-plecy/521g8g7?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-02-07 12:20
Grypa, to już w wielu miejscach występuje. Sezon grypowy w pełni. Najgorsze jest to, że chorzy ludzie chodzą do pracy i zarażają innych. Szczególnie niebezpieczny jest chory pracownik służby zdrowia, bo zaraża i tak już osłabionych chorobą pacjentów.

Zbrodnia zawsze musi być potępiona. Obojętnie kto i w jaki sposób jej dokonał.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-20 20:12
No to masz :-( Ja też - kpina z ludzi wykształconych? :-( "Nie matura, ale chęć szczera zrobi z ciebie oficera" ? :-( Było chyba "lęcz", ale nie ma takiego słowa :-(
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/finanse-osobiste/jeśli-skończyłeś-prawo-aplikację-masz-doświadczenie-i-ambicje-to-mon-szuka-radcy-prawnego-za-3400-złotych-na-rękę/ar-BBTQRvC?ocid=spartanntp
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 303) (3702620 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill