www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szlachetna paczka (Strona 2) (34580 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-02-21 14:14
Coś mi się wydaje, że to może być prawda. A gdyby była to znaczy, że niektórzy poruszaliby się w państwie jak we własnym....i tu zabrakło mi określenia, bo nie napiszę jak we własnym zamku, bo nie pasuje do poruszających się, a negatywnie państwa też nie nazwę nawet w przypadku  porównań pasujących do poruszających się. :-)
O etyce? Jej by nie było wcale, gdyby to było prawdą. Pytanie, na ile komu będzie zależało coś komuś udowodnić, albo czy znajdzie dowody. Z tym bywa trudno.
Więcej czasem swoich dowodów mają zwolennicy płaskiej Ziemi, mimo że znają prawdę. :-))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2019-02-21 15:43
Sprawa jest nienowa - zajmuje się nią prokuratura: http://gazetawroclawska.pl/zywnosc-z-pck-rozdana-na-wiecach-wyborczych-pis/ar/13904164

Nie jest też jasne, czy brakująca żywność pochodzi z czasów kampanii wyborczej (tak podaje Wyborcza), czy z późniejszego okresu (tak Gazeta Wrocławska). Na pocieszenie dla osób wspierających PCK - nie mówimy o żywności pochodzącej z darów osób indywidualnych, a z programu unijnego FEAD.

Tak czy siak, zła sytuacja.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-22 17:33
Czyli dno i kilometr mułu :-(
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-02-25 05:14
Może kończył się termin przydatności do spożycia? ;-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-04-11 15:32
Policja w siedzibie Stowarzyszenia Wiosna. Chodzi o śledztwo ws. mobbingu
czytaj więcej na
Jest tam więcej artykułów .
Zastanawiam się tylko jak to możliwe aby psóć taką fajną sprawę bo ,ze coś złego się stało to niezaprzeczalne
Nadrzędny Autor pontik Dodany 2020-02-19 10:29
No i super. Szukałam informacji o szlachetnej paczce i znalazłam to https://www.exitdoor.pl/styl-zycia/szlachetna-paczka-dla-potrzebujacych/

Moim zdaniem to jedna z najbardziej wiarygodnych i wspaniałych przedsięwzięć. Polecam uczestnictwo.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2020-12-05 20:00
Co słychać u Naszej wolontariuszki. Przy okazji serdeczne życzenia z okazji Święta Wolontariuszy .
Wszystkie takie akcje troszeczkę zwolniły. Mają mniej darów do rozdawania?
A może to jednak cowid skutecznie utrudnia takie  akcje?
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-04-26 16:21
Już niewiele dni zostało aby samemu zadecydować gdzie pójdzie nasz 1%
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2021-04-27 10:52
a ja czekam na taki dzień kiedy urząd skarbowy powie ze ci co chcą ten 1% i ci co płaca ten 1% to przestępcy. Płacimy potężne podatki płacimy potężny vat od różnych artykułów usług itd. i co państwo nie ma na to pieniędzy Banki firmy benzynowe prądowe gazowe płacą dodatkowo rożnym hopsztaplerom sportowym  i co nie z naszych zasobów poborów? nam sie robi różne podwyżki za to za tamto a pseudo sportowców celebrytów sie za to utrzymuje.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2021-04-27 15:08
To mnie zaskakujesz.
Skoro jest taka możliwość to dlaczego nie zdecydować o tym?
Wielokrotnie "Państwo" wydaje nasze grosiki na złe cele.
Rozliczanie vatu to rola rządu i ich tworzonych komórek kontroli. Czy właściwych? Nie wiem.
Co do sportu. Popieram każdą inicjatywę ludzi ON.
Co do pseudo , masz rację.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2021-04-28 15:12

> ci co chcą ten 1% i ci co płaca ten 1% to przestępcy<


Nie twórzcie nowej grupy winnych, zabraknie miejsc w aresztach:-)
Czy w pierwszej kolejności zamkną fundatorów czy obdarowanych?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szlachetna paczka (Strona 2) (34580 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill