www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zaświadczenie o stanie zdrowia (1797 - wyświetleń)
- Autor Beata S. Dodany 2019-02-22 19:31
Będe starac się o orzeczenie o niepełnosprawności. Mam niedosłuch lewego ucha 90 db i prawego 50 db ( jestem po dwóch operacjach na lewe ucho) . Dodatkowo w 2017 r. zdiagnozowano u mnie kardiomiopatię rozstrzeniową i jestem pod opieką lekarza kardiologa ( ŚCCS w Zabrzu oraz ten sam lekarza w prywatnej klinice). Od jakiego lekarza powinnam mieć zaświadczenie o stanie zdrowia? Mój internista nie zna moich schorzeń, jedynie kierował mnie do specjalistów. Czy powinnam postarac się o  odrębne zaświadczenia od każdego z tych lekarzy?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-02-22 19:52

>Czy powinnam postarac się o  odrębne zaświadczenia od każdego z tych lekarzy? <


Może nie tyle nawet zaświadczenia co kopie kart chorobowych.... Powodzenia......
Nadrzędny Autor Beata S. Dodany 2019-02-22 20:03
Tak, to wiem. Cała dokumentacja medyczna, więc będzie z tym trochę zachodu...leczenie w jednym miejscu, zabiegi operacyjne winnym mieście. Ale do wniosku musi byc dołączone to zaświadczenie o stanie zdrowia a laryngolog nie dopisze nic o chorobie serca a kardiolog nic o niedosłuchu. Stąd moje pytanie :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zaświadczenie o stanie zdrowia (1797 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill