www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dzieci, którym możemy pomóc :) (814 - wyświetleń)
Autor agnieszka95 Dodany 2019-02-26 11:39
Witam wszystkich serdecznie. Jestem osobą, która kończy studia psychologiczne. Mając do dyspozycji różne środki, pewnego dnia przyszła mi do głowy myśl, że chciałabym pomóc. Otóż jeśli chodzi o moje "możliwości" - jest tym wiedza, dostęp do ludzi mających duże doświadczenie + dostęp do różnej gamy informatyków. Dzięki temu jestem w stanie wcielić pomoc w życie, ale potrzebuję pomocy rodziców :-) Zastanawiałam się, przeglądając różne wiadomości, kierując się swoją wiedzą, aczkolwiek nie mając pod opieką dziecka autystycznego, bądź innego skarba, z którym trochę ciężej jest nam się porozumieć - czy Wy, rodzice, macie może pomysł, jak mogłabym Wam to ułatwić? Mam na myśli opracować system, zrobić jakiś program, który ułatwiłby Wam komunikację z pociechami? Zastanawiałam się nad różnymi filmikami rysunkowymi dotyczącymi emocji, które łatwiej byłoby przekazać dzieciaczkom, aczkolwiek myślę, że to już jest "dostępne". A może są programy, których koszt zwyczajnie nie jest odpowiedni i dostęp jest cięższy? Jest wiele rąk do pracy, chcemy choć trochę zmienić świat :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dzieci, którym możemy pomóc :) (814 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill