www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Urlop niepełnosprawnego (1910 - wyświetleń)
- Autor Martka Dodany 2019-02-26 19:25
Czy jeśli jako niepełnosprawny pracownik mam pozwolenie od lekarza na pracę w godzinach nadliczbowych lub ośmiogodzinny dzień pracy to również przysługuje mi prawo do dodatkowych 10-ciu dni urlopu?
Nadrzędny - Autor anixxa1234 Dodany 2019-02-26 21:25
tak przysługuje, czyli masz 36 dni urlopu na rok.
8 h pracy można pracować pod warunkiem właśnie uzyskania od lekarza informacji o braku przeciwwskazań
Nadrzędny Autor tojaWiola Dodany 2019-03-07 22:08
można doczepić się do tematu urlopu? Mam takie pytanie, jak jest rozliczany urlop? Jeżeli mam niecały etat i czas pracy rozliczany godzinowo co do minuty (3h 55min). Podają nam w ZAZie urlop wykorzystany nie w dniach ale w godzinach. W zeszłym roku liczyłam sobie ile dni byłam na urlopie i pod koniec 2018 wychodziło według moich obliczeń że mam jeszcze kilka dni a w/g ZAZu miałam kilka godzin. Kto może weryfikować zasadność naliczania urlopu, PIP? PFRON?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Urlop niepełnosprawnego (1910 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill