www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 108) (1444895 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-04 23:30
Niektórzy myślą  nadal, że można ukraść księżyc.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-04-05 07:54
Ukraść Księżyc ? Oglądając TV odnoszę wrażenie, że co najmniej jeden prominentny polityk dalej tą bajką żyje....
A swoją drogą czy nie przypadkiem ten ziemski satelita opisywany jest jako srebrny ?
Zatem pytanie, co bardziej prześladuje tegoż polityka? Księżyc, czy jego srebrna poświata?
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-04-06 10:51
Fajne skojarzenie ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-04-24 10:50

> Oglądając TV odnoszę wrażenie, że<


Tego się nie da oglądać :-((
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-04-24 14:29

>Tego się nie da oglądać <


No chyba, że z drugiej strony,- teraz też płaska więc różnica niewielka...:-))))
Poważniej,- ostatnio jak wieczorem na z reguły oglądanych kanałach nie ma dobrego filmu to wkładam w gniazdo USB pendrive z nagranymi filmami i jazda.....
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-25 11:15
A jak ja widzę, że nic nie ma w telewizji w danym dniu a zwłaszcza wieczorem, to włączam komputer podłączony do telewizora LCD a następnie aplikację "Kodi" i mam co tylko zapragnę obejrzeć... Proste, łatwe, funkcjonalne... :-) Pozdrawiam...        
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-04-25 12:27
A ja wędruje po stronach netu. I czytam różne strony www
albo dla relaksu spoglądam na gniazdo w Przygodzicach ;-))) ok.1-3 maja powinno się wykluć pierwsze piskę
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-24 17:02
Dzisiaj doczytałem się że udało się coś uzyskać. Jakaś komisja cofnęła jakąś decyzję w srebrnej sprawie. Tylko dla kogo to dobrze?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-04-30 13:56
Srebrna okryła się patyną i bedzie musiała poczekać na inną zmianę :-). A na forum cisza.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2019-05-01 19:47
Jak to, tzn. skoro się pokryła patyną, to żadna srebrna a aluminiowa? A że cisza na forum, to może podłączyć megafon?
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-04-23 17:23
Ostatni dzień na złożenie wniosku ws. emerytury
Kobiety z rocznika 1953, które nie odwołały się od decyzji ZUS do sądu, po wyroku Trybunału Konstytucyjnego mają miesiąc na złożenie tzw. skargi o wznowienie postępowania do ZUS. Termin ten mija we wtorek 23 kwietnia.

Czy to było ogólnie wiadomo?
Ja doczytałem sie dzisiaj 23.IV.br !

> 23 kwietnia upływa termin złożenia wniosku ws. przeliczenia emerytury dla kobiet z rocznika 1953.

Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-01 10:15
To akurat mnie nie wkurza obowiązek uczestnictwa w pochodzie pierwszomajowym i przemarsz przed trybuną główną ;-) Wkurza mnie brak imprez zamiast. Kiedyś radością było rodzinne wyjście na lody czy też wizyta w wesołym miasteczku które było atrakcją dla mas ;-)
Dzisiaj jakoś inaczej się "świętuje Święto Pracy" . Niektórzy pracują inni, a nie wiem co robią inni? ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-05-01 11:44

> Niektórzy pracują inni, a nie wiem co robią inni?


Inni wyjechali na długi weekend, dalej niż na ulice centrum miast. Reszta siedzi w domach, bo teraz jest wszędzie w domach coś, co zatrzymuje. Komputery, gry, telewizornie itp. A radość? Czym się cieszyć? Własną rodzina, bo jak już dalej sięgać, to  w przestrzenni publicznej pajacyki kłamczuszki i damy z nowego nadania. Dewaluuje się wszystko po kolei. Wybrańcy mówią, że na dobre, reszta siedzi cicho w domu.:-) :-) Jaka więc radość ma byc w przestrzeni publicznej?  Na Pyrkon trzeba było, ale bilety drogie jak zaraza - 69 zł. To kto z rodziną poleci?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-01 14:38

>A radość? Czym się cieszyć? <


Człowiek, który ma radość w sercu potrafi się cieszyć nawet tym, że chodzi alejkami parku. Nie trzeba dalekich podróży ani drogich imprez. Dzieci też cieszą się rodzicami, a nie wyjazdami na majówki i staniem w kilometrowych korkach. W prostocie siła i radość życia. :-))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-05-01 19:54
Dlatego wspomniałam o rodzinie.


> Człowiek, który ma radość w sercu potrafi się cieszyć nawet tym, że chodzi alejkami parku.


Jak najbardziej, ale radość w sercu radością, park parkiem, a dalsze "kwiatki" też trzeba widzieć, szczególnie te trujące.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-01 19:58
Nie warto wpędzać się w ponury nastrój zwłaszcza przez coś na co wpływu nie mamy. Omijamy trujące kwiatki i znów jest pięknie. :-))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-05-01 20:08
Ja też ponurego nastroju nie mam. :-) Czasem jednak trzeba coś napisać, co się dzieje naprawdę, a nie zagłaskać się jakby wiecznie panowała sielanka.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-01 20:24
Co się dzieje, to wszyscy wiemy więc po co przenosić nastroje polityków na nasze forum.

Z Twoich dzisiejszych wpisów wywnioskowałam, że Twój nastrój dziś jest słaby. Cieszę się, że to była pomyłka.  Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-05-01 20:29
Nie, nie wszyscy wiemy, albo raczej, różnie wiemy, zależy, gdzie ucho przykładamy. :-)

> Co się dzieje, to wszyscy wiemy więc po co przenosić nastroje polityków na nasze forum.


Po to, że kto czuje politycznego bluesa, odpowie, a kto nie czuje, może to krytykować. Forum nie jest ściśle tematyczne, a czytane przez wielu.
W przeciwieństwie do innych z założenia bardzo kameralnych forumków. :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2019-05-02 09:41
Wymiana zdań na nastroje się przeniosła.......

>Nie, nie wszyscy wiemy, albo raczej, różnie wiemy, zależy, gdzie ucho przykładamy. :-)<


Bardzo celnie...... Nastrój często zależy od tego co z zewnątrz odbieramy...... Mały przykład (osobisty),- co mi słoneczna pogoda nastrój podniesie to widok prezesa go utrąci..... A tak bez osobistej wycieczki to ostatnio wyraźnie nastrój psują publikowane sondaże.... Bowiem zanosi się, że PiS ponownie wygra wybory.... Widać nakupowali wyborców za kawałeczek pasztetowej..... No cóż,- trzeba to dzielnie znieść i czekać na te ważniejsze  - jesienne wybory bo może rządzącym na kolejne przekupstwo kasy zabraknie? Ale tu też radzę gasić optymizm bo oni tak boją się utraty władzy, że kraj na potęgę zadłużą.....
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-05-01 20:20
Liduś, dla mnie radością było dziś jazda testowa wyremontowanym trzykołowcem, jednak zdobycie nowych części potrzebnych do tegoż remontu była katorgą jak również ich wysoka astronomiczna cena...
Trójkołowiec, zobacz...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-01 20:30
Super. Świetnie , że dałeś radę. Lubię takich ludzi, którzy się nie poddają, idą przebojem przez życie mimo przeciwności. I nie użalają się nad sobą. :-))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-01 21:26
:-) Lidan należy do gatunku ludzi, że jak dziecko spadnie ze schodów to się cieszy, że złamało tylko jedną rękę i nogę bo mogło połamać wszystkie cztery kończyny. A tak ma radość że ma sprawną jedną rękę i nogę czyli sprawność większa niż 50% bo ocalał jeszcze np: kręgosłup ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-02 19:25
Nie znam Cię i nie wiem ile w życiu przeżyłeś, ale ja przeżyłam i przeżywam wiele trudnych chwil. Tak mam od dzieciństwa. To spowodowało, że nauczyłam się cieszyć każdą dobrą informacją, każdym nawet drobnym sukcesem własnym jak i innych. Cieszę się i dziękuję Bogu za to, że o własnych siłach mogę spacerować alejką niedaleko domu, słuchać śpiewu ptaków i radować się zapachem kwitnących drzew. Radość, to też to, że jeszcze jestem potrzebna. Jestem szczęśliwa, kiedy moja wnusia mówi "dobrze, że mam taką babcię jak Ty". Dlatego Twój przykład choć drastyczny, trochę prześmiewczy, to mimo wszystko jest prawdą. Tak, potrafię się cieszyć. :-)))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-02 19:33 Zmieniony 2019-05-02 19:36
A widzisz. Poprawnie napisałem, choć specjalnie przerysowałem. Mogłem napisać że się cieszysz gdy złapiesz gumę bo w bagażniku masz zapas ;-) ale to może kazdy.
I to się nazywa cieszyć się z nieszczęścia, Ale czy to nie jest zakłamanie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-02 20:01
Zakłamaniem nazywasz , to, że potrafię się cieszyć z "drobnych" radości. Przecież nasze wielkie szczęście składa się z setek małych spotykających nas szczęść.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-02 23:03
Zakłamaniem nazywam to, że radzisz się cieszyć z drobnych nieszczęść bo mogły Nas spotkać większe.
Ale przecież dobre życie to powinno się składać z drobnych i wielkich radości.
I wtedy możemy czuć się  szczęśliwi, mimo trudności dnia codziennego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-03 09:20

>Zakłamaniem nazywam to, że radzisz się cieszyć z drobnych nieszczęść bo mogły Nas spotkać większe.<


No i tak zwykle kończą się moje rozmowy z Tobą. Nie rozumiemy się albo chcesz mnie "podkręcić". Powtórzę , mówiłam aby się cieszyć z drobnych radości/ szczęść, bo to składa się na to większe szczęście/radość. Tylko tyle i aż tyle. Jeśli dalej nie zrozumiesz, to znaczy, że mało od życia w tyłek dostałeś. Myślę, że niektóre osoby wiedzą o czym mówię. Życzę pięknego dnia i znikam. :-))))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-03 12:23 Zmieniony 2019-05-03 12:25
Albo Ty nie czytasz tego co piszesz albo tego nie rozumiesz albo źle się wyraziłaś w odpowiedzi do Norbiego

> Super. Świetnie , że dałeś radę. Lubię takich ludzi, którzy się nie poddają, idą przebojem przez życie mimo przeciwności. I nie użalają się nad sobą. :-))


I nie poddawaj się mimo że kropek robi Ci jakieś przeciwności i nie użalaj się nad sobą. Dasz radę.
A
Norbi bez pomocy przyjaciół zapewne by nie dał rady, bo wielokrotnie wspominał że taką finansową otrzymuje.
a że radość jego jest wielka to nie ma co się dziwić. Każdy by się cieszył gdy uda mu się naprawić ulubioną zabawkę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-03 12:48
Nie wyraziłam się źle. Wiem co mówię. Lubię Norbiego i doceniam jego działania, a to że pomagają mu przyjaciele, to tym bardziej zasługuje na plus dla niego, bo przyjaciół zdobywają ludzie dobrzy.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-03 16:41
Też lubię Norbiego i Ciebie, lubię wszystkich na forum oprócz J..ednej która na szczęście już zamilkła.
A że nie zgadzamy się w różnych sprawach nie oznacza że się nie lubimy tylko wymieniamy w kulturalny sposób poglądy na różne sprawy.

> bo przyjaciół zdobywają ludzie dobrzy.


I tu się z Tobą zgadzam choć określę to inaczej bo przyjaciół się nie zdobywa ;-)
- Źli ludzie nie mają przyjaciół a ludzie którzy się znajdą w ich pobliżu szybko się od nich odsuwają.
:-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-05-04 17:13
Czyli piszesz o sobie kropek :-( niestety.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-05-07 13:35
Znacie powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą" ;-) idealnie tu pasuje.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-07 13:32
Wkurzają mnie ludzie wypożyczający hulajnogi którzy zostawiają je potem na środku chodnika zamiast odstawić obok gdzie nikt się o nie nie przewróci. Bezmyślność ludzi którzy nie mają wyobraźni? Czy brak uświadomienia, że po chodnikach poruszają się ludzie którzy nie widzą tak dobrze?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-05-20 13:49
no bo widzieć dalej niż koniuszek nosa to specjalność tych, którym się wydaje że widzą wszystko lepij ;-). Idzie taki ksenofob otwarty na siebie i wszystko olewa . Hulajnoga czy piesek, ZEBY SIĘ WYRÓżnić z tłumu przechodniów . W lusterko patrzy tylko, żeby poprawić makijż. Hulajnogą walnie na środku chodnilka, a kupki po swoim pupilu omija, żeby inny mógł w nie wdfepnąć . Pozdrawiam zmerzła bułła ;-)).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-05-20 14:08
Coraz więcej jest takich osób i to w wielu różnych sprawach. Nawet się nie chce wymieniać. Hulaj dusza piekła nie ma. Ciekawe czy przyczynia się do tego bezstresowe wychowanie.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-20 14:42
Ty, bułła ;-))) Niestety to miejska prawda. Czy w mniejszych miejscowościach może sprzątają i myślą o innych?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-05-20 16:40
Może sprzątają jak ktoś widzi ? Szczególnie strażnik miejski.... Ale dobre i to......
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-05-20 20:00
Przed wyborami obiecują wiele . Już mam hasło wyborcze dla :Tylko nas wybierz,a sprzątniemy kazde g...o. Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-06-04 16:05
To niech ktoś sprzątnie meszki, komary i kleszcze! Na stałe. Ma mój głos w wyborach.:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-06-04 16:22
Jedynym specem od od tych owadów w obecnym Sejmie jest p. prof. Niesiołowski...... Ale chyba na następną kadencję się nie załapie. Zresztą z własnego wyboru....
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-06-04 16:34
a mnie wkurzył przewód antenowy który urwał się w letnim domku ;-) ale tv nadal działa
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-06-04 16:55
Mnie kanaliza, która wywaliła w nocy w kuchni. Oj działo się, działo.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-06-09 12:35
Marsz równości, na którym takie osoby jak ja tzn wierzące i głosujące na PIS potraktowano słowami: "stare k....y" i dodano, że jak powymieramy, to już będzie ok. Gdzie tu jest równość i tolerancja?
I jeszcze parodia mszy świętej. To było obrzydliwe.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-06-09 13:22
Po jednej i drugiej stronie jest niestety agresja. Jestem przeciwko marszom jednej i drugiej strony jeśli się nie tolerują. Jedna i druga strona przegina według mnie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-06-09 13:40
U nas dzisiaj idą młodzi ( i nie tylko) z dziećmi. Bardzo pokojowo. Marsz dla życia i rodziny. :-)))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-06-09 16:53
Po co takie bzdury opowiadasz, nie parodia ale w/g wyjaśnień to:
Takie liturgie odprawia się wtedy, kiedy mamy zgromadzenie ludzi z różnych kościołów i chce się zapewnić opiekę duszpasterską wszystkim
obrzydliwa to jest Twoja krytyka i nic dziwnego że potem takie teksty słyszą podobni do Ciebie.
:-) i tyle w temacie
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-06-09 18:02
Co Ty gadasz? :-(((
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-06-09 18:56 Zmieniony 2019-06-09 19:17
Podobni do mnie czyli jacy? Kim dla Ciebie są katolicy? Czy to, że facet w garnku na głowie jest jednym z celebransów tej parodii mszy uważasz za mszę ekumeniczną? W takim razie obrażasz uczucia religijne nie tylko mojej ludzi mojej religii.

https://wiadomosci.wp.pl/abp-jedraszewski-parady-rownosci-staly-sie-seansami-nienawisci-6390151623403137a
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2019-06-09 22:10 Zmieniony 2019-06-09 22:13
Jeżeli już wypłynął ten temat,- to z kolei moje uczucia religijne obrażają zastępy pedofili w sutannach. Dodatkowo uczestniczący w tym procederze (np. poprzez krycie sprawców) hierarchowie/purpuraci. No jak mam czuć się z tym dobrze,- gdy co raz o nowym "koloratkowym" gwałcicielu kilkuletnich dzieci się społeczeństwo dowiaduje. No i ta wszechobecna pazerność.... Bywa, że wręcz wymuszanie pieniędzy.... To jest Ok?  Aby było jasne,- nie popieram a potępiam wystąpienia antykościelne. Jednak nie ma się co dziwić..... po prostu sukienkowi sami sobie zapracowali na tego typu happeningi...
Myślę, że jak w szybkim tempie kościół nie podejmie uczciwych działań naprawczych to właśnie jesteśmy świadkami początku jego końca......
Po ponad 2 tysiącleciach przyjdzie Europejczykom Wersety Koranu na pamięć się uczyć??? W tamtej religii mieczem o głowę za takie podłe przestępstwa skracają. Jeszcze trochę i znajdą u nas się osoby to doceniające....... Tak ma być ???
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 108) (1444895 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill