www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 11) (296903 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-03-02 16:31
Taki zbieg okoliczności. Urlop zimowy.
A modek? Pewnie się spieszył.
Nadrzędny - Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-03-09 21:27 Zmieniony 2018-03-09 21:29
Domagacie się przestrzegania regulaminu - pytam się więc jak to się ma do przestrzegania zasad przez adminów/modów bo konto Gollum zostao zbanowane 11.01.2018 i miało być odbanowane (zgodniez informacją na PW) 10.02.2018, miałem również otrzymać zapytanie który login wybieram - dzisiaj jest 09.03.2018 czyli już miesiąc po terminie a konto Gollum nadal jest zbanowane.

Wychodzi na to, że tylko jedna strona jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu kiedy druga ma to w dupie i to ta z której powinna dawać przykład.

Jak to mówią - ryba psuje się od głowy.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-03-10 01:39
Ja byłem zablokowany ponad 60 dni. A monity nic nie przyspieszyły. Przynajmniej mam krótsze i bez wielu kropek ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-11 16:39
[usunięte]
Nadrzędny Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-03-11 20:01
Ja również to zauważyłem i to dawno, ale nie zaszkodzi od czasu do czasu poblicznie o tym przypomnieć żeby nie wyglądało tak pięknie i gładko jakby się wydawać mogło.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-06-04 10:51
Po wpisach na forum a właściwie po ich braku  po wprowadzeniu zasady ujawniania IP ,widać że na zadymiarzy padł blady strach i przestali pisać pod wieloma nickami. Bo ich wpisy były po to by mogli swobodnie i bezkarnie wyzywać innych.
Ja piszę mimo ,ze często mam inny adres IP a Ci co najgłośniej przedtem krzyczeli oskarżając o to innych min. mnie, zamilkli na amen.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-08-26 14:08
Można właściwie podsumować Waszą Adminów roczną pracę nad modernizacją forum .
Forum przestało istnieć.
"Dziękuję" w swoim imieniu za Wasz trud który do tego doprowadził.
Ale tak to jest gdy się nie słucha rad doświadczonych forumowiczów i wykonuje doświadczenia na żywym organizmie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów którzy tu jeszcze zaglądają z nadzieją że coś się poprawiło by zamienić dwa słowa i innymi którzy taką nadzieję też jeszcze mają.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-08-27 09:56
Zdjęto wyświetlanie IP, pewnie z nadmiernej obawy przed RODO. Efekt zaraz był jaki był. ;-) No i upały...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-09-06 14:35
I co to dało??? Tyle co nic... Bo ci, co byli w tym i ja już dawno olewają te forum... Może zainteresowanie wzrośnie gdy będzie ono przystosowane dla osób słabowidzących, innym słowy niedowidzących...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-09-06 16:13
Nie każdy olewa, czasem się tylko wycofuje na chwilę, gdy grzmi.;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-09-07 15:33
Tu tylko grzmi pustka i głupota, po za tobą W-zetko... :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-09-09 18:01
Oj, miałeś chwilę goryczy, gdy to pisałeś. Tak nie jest, tylko nie zawsze się chce obrywać za niewinność, ale w końcu to forum niepełnosprawnych w różnym stopniu.
Na razie świeci słońce i nie ma grzmotów.;-) Daj przykład, wprowadź jakiś temat. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-09-09 21:15 Zmieniony 2018-09-09 21:18
To wyjdź sobie na spacer, a nie siedź przy tym kompie, trza korzystać z tej pogody jak najwięcej... Ja teraz jeżdżę na takim wehikule...
https://www.dropbox.com/s/g697nr4e1xl3qsl/WhatsApp%20Video%202018-04-10%20at%2017.12.00.mp4?dl=0
A, bym zapomniał, znowu startuję do samorządu... :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-09-10 11:43
Powodzenia w wyborach. Chodzę aktualnie dużo za dużo jak na mnie po 'pagórkach' (Wisła, Ustroń), a o słońcu i burzach to było w przenośni. Pojazd ok. :-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-09-14 09:12
"wechikuł" niczego sobie :-) ekologiczny. Można dorobić jako bagażowy ;-) albo rikszarz gdyby była możliwość zmiany.
I Norbi ponownie w karuzeli przedwyborczej.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-09-12 13:42
"...I co to dało??? Tyle co nic.."
Oczywiście, bo przecież każdy zna swoje IP ;-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-07 11:32 Zmieniony 2019-04-07 11:39

>  Zawsze z uwagą podchodzimy do Państwa wniosków, wierząc, że także Państwu zależy na tym, by Forum było miejscem, na które warto wchodzić.


Administratorzy . Czas poważnie podejść do swoich oświadczeń !!!
Według mnie to ostatni dzwonek aby traktować Was jako odpowiedzialne osoby.


wysłałem taki apel jako wiadomość do wszystkich Moderatorów tego forum
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-04-08 12:16
To wysłałeś do pięciu, a jakoby nikogo nie było....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-04-08 13:33
Zamkną forum i po sprawie. :-((
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-04-08 13:57
No to lepiej mieć otwarte i tolerować prostackie wpisy? Tylko pytam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-04-08 14:17
Tego nie powiedziałam.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-04-08 15:07

>No to lepiej mieć otwarte i tolerować prostackie wpisy?<


Chyba lepiej mieć "otwarte"....... Wiem, że tolerowanie napastliwych, prostackich wpisów jest trudne/bolesne...... Ale nie można dawać złu zwyciężać.
Środki zaradcze ? Przede wszystkim ignorowanie, ale aby było to skuteczne to musi być powszechne. Niestety w forumowym gronie widzę działania/próby przeciągnięcia osoby szkodzącej na swoją stronę. Tłumaczę to tym, że komuś brak argumentów i próbuje zorganizować coś na kształt koalicji czy też nawet mini towarzystwa wzajemnej adoracji....... Oczywiście nikomu nie można zabronić takich poczynań, bo byłoby to wbrew wolności... Jednak aby to ignorowanie było skuteczne należy powiększyć o kolejną osobę grono ignorowane.... Innego wyjścia nie widzę........ Niestety na prężne działania Administracji forum jak widać liczyć nie możemy....
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-10 20:00
Z pewnych źródeł słyszałem, że ta strona niepelnosprawni.pl i forum leży na drogim amerykańskim serwerze, koszt utrzymania strony i forum to ponoć 50 tys. zł na rok, nie wiem, ile w tym prawdy, jednak wiem, że jest ona finansowana z 1%....
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-10 21:48
Czy pani Ewa Pawłowska - redaktor naczelna to rodzina a strona przekazana w spadku?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-11 14:56
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-11 15:03
Dokładnie . Do niej też wysłałem apel.
Ale do dzisiaj żadnej odpowiedzi od żadnego modzia też.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-11 15:38
Czy spodziewasz się jakiejkolwiek odpowiedzi, kiedy wysłałeś apel? Moim zdaniem, masz już odpowiedź w postaci milczenia i niereagowania... Milczenie to też forma odpowiedzi, która mówi o głębokim poważaniu... Prawda???
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-11 15:51
Prawda Norbi, prawda. Ale szkoda takiego miejsca ogólnie dostępnego. Dzisiaj wszystko pchają na "face buki", istagram-y itp. wynalazki.
No, ale podobno karma wraca?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-11 16:24 Zmieniony 2019-04-11 16:29
Za sprawą faccebooka, twistera, a nawet swojego własnego forum można więcej zdziałać jak na takim czymś, jak Ty to nazywasz takiego miejsca ogólnie dostępnego... Skoro piszemy o naszych sprawach do kogoś co traktuje ludzi jak rzucanie grochu w ścianę to wiadomo, że nic nie zmienimy...
Ja przynajmniej na facebook' owe strony, grupy na których mam zaszczyt być administratorem lub moderatorem zapraszam, dziennikarzy, posłów, senatorów, prawników, samorządowców, jak również organizacje pozarządowe... Tam, może na nie wszystkich, a w większości rozwijają się ciekawe dyskusje poprzez komentarze/odpowiedzi nad faktami które przedstawiają sami internauci... Za pośrednictwem facebooka dużo rzeczy mi się udało rozwiązać. 
Jednak tu na tym forum tkwimy w miejscu bo tu nikt z prominentnych nie wchodzi, bo te forum jest po to aby nas olewać...Taka jest prawda i spróbujcie ją podważyć, lub udowodnijcie, że nie mam racji...
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-12 11:30
Norbi masz rację ale

> Jednak tu na tym forum tkwimy w miejscu bo tu nikt z prominentnych nie wchodzi, bo te forum jest po to aby nas olewać...Taka jest prawda i spróbujcie ją podważyć, lub udowodnijcie, że nie mam racji...


Z tym się nie zgadzam.
Nie wchodzę tu aby dyskutować z prominentami. Wchodzę aby porozmawiać. Coraz mniej tu jest stałych uczestników. Ale zawsze mogę podyskutować z Amalianem, Sonką, Lidian, z Tobą Norbi, Sylwestrem, WzK, Wuzetką , Nachbarem, Iotą, Rogalem i z każdym kto na dłużej zechce tu zagościć.
Tu nie pokonujemy barier tu po prostu rozmawiamy.
Z czasem się ludzie wykruszają z różnych powodów. Zdarzają się tacy z którymi się nie da rozmawiać bo ich cel to obrażanie innych ale większość wchodzi tu aby najzwyczajniej pogadać lub pomóc jak mogą.
Mam takie miejsce gdzie dyskutujemy nad różnymi zwykłymi sprawami, czasami podpowiadamy sobie jak wygrać z przeciwnościami przepisów. I nikt tam nikogo nie obraża choć w wielu sprawach mamy inne zdanie.
Ale zawsze z sympatią zamienię słowo z Tymi którzy pojawiają się tu od czasu do czasu w  :-) zależności od czasu .
Zgadzam się co do tego, że tu nic nie można zdziałać.
Denerwuje mnie postawa tzw. opieka Administracji dla forum bo to ściema i lekceważenie forumowiczów ale jest to nic nie znaczący portal w necie. Dbają tylko o swoją kasę.
I takie traktowanie uczestników to lekceważenie Tych co tu piszą. Ale ja to wiem. I nie chcę/chcemy robić rewolucji bo po prostu się nie da.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-12 12:58

>Zgadzam się co do tego, że tu nic nie można zdziałać. Denerwuje mnie postawa tzw. opieka Administracji dla forum bo to ściema i lekceważenie forumowiczów ale jest to nic nie znaczący portal w necie. Dbają tylko o swoją kasę.>


Jaka organizacja pozarządowa taka administracja... Czyżby byłoby inaczej???
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-04-12 13:25
Nie ma co narzekać, ale częściej się wypowiadać . Clinton- w swoim gabinecie, miał hasło Kasa się musi zgadzać głupcze-lub coś podobnego. Na forum zaś komunikacja i bezinteresowność winna nam towarzyszyć .Może być to PKS. Wesoły autobus po tematach forum brnie ;-) .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-13 14:27
Jenak twoje słowa niczego nie udowadniają, czy mam albo czy nie mam racji... A może to nie autobus PKS a szynobus PKP albo UFO-ludki - latający talerz sunie przez to forum??? :-p
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-04-13 19:02

>albo UFO-ludki - latający talerz sunie przez to forum??? :-p<


Hmmm..... ostatni raz tak stawiane pytaania to chyba w filmie "Miasteczko Twin Peaks" słyszałem..... A może mi się po prostu podświadomie Peaks z PKS-em skojarzył ? A ?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2019-04-13 20:37
Peaks - podobne jak PKS tylko bez ea... :-p
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2019-04-12 16:49

>Tu nie pokonujemy barier tu po prostu rozmawiamy.<


Kropku, tu często nie da się rozmawiać. Zwróć uwagę na nowe nicki, które piszą posta w ważnych dla nich sprawach.
Od razu są wyśmiane, skrytykowane, obrażane. "Stary" bywalec wie, że to "norma", nowy nie. Jak się czuje?
Nie wiem, mogę tylko podejrzewać. Na pewno NIE jest mu lepiej. Czuje się zawiedziony, bo trafił na forum dla ON, a co otrzymał? Odchodzi więc....

Nie da się nieustannie czytać tych samych wypowiedzi osoby, moim zdaniem dotkniętej psychozą, urągającej innym, a najczęściej zaprogramowaną
na dwie tego Forum. Skąd wiesz, może admini to wiedzą i jest to rodzaj jej dopuszczalnej terapii - tylko dlaczego czyimś kosztem?

Każdy z nas ma w życiu swoje problemy, swoje sprawy, obowiązki, problemy zdrowotne, swoje radości.
To forum POWINNO łączyć, scalać, wspierać w chwilach trudnych - słowem, radą,byciem. Różnimy się - wzrostem, stopniem powagi :-), ale jesteśmy tu RAZEM.

Lubię tu wiele osób - cudowny styl Amaliana, rzeczowe wypowiedzi Oli, nieustającą wiarę Kropka, że kiedyś TU będzie lepiej, niezłomność Lidki,
Nachbara, Kaszuba z Kaszub....  walecznego Norbiego.....Są tu fajni ludzie, fajni....tak, jak fajne jest Forum, ale .....
Nie mam siły na udawanie, że dżdży, kiedy jest ulewa i wiatr zrywa kapelusz z głowy.

Trzymajcie się Wszyscy i dajcie spokój już ty domowym porządkom :-)

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-04-12 17:05
Sonka myślę, że wiele osób z tego forum też Cię lubi tak jak ja. Pozdrawiam serdecznie. :-)))))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-04-13 21:48
Gadaj tylko za siebie, Ja jej nie lubię, bo za mało tu bywa ;-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2019-04-14 10:56

>Ja jej nie lubię<


W nagrodę dokładam Ci jedną kropkę, kolorową :-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-04-14 15:05
Bardzo dziękuję. Poprawiła mi humor i jednocześnie  w Poznaniu wyszło słońce z za chmur :-)
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-05-04 17:37
:-) popieram i się dołączam :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-04-11 10:57
Jeśli to prawda, to tym bardziej powinni o te strony dbać. Bo inaczej pozwala to myśleć, że wywala się grubą kasę beztrosko w błoto.
Pozwalanie na trolling na stronach niepełnosprawnych jest osobiście wg mnie  lekceważeniem  uczestników. Niech się męczą sami z obrzydliwymi trollami? Po co pomagać?
Czyżby było tak, że pięciu adminów pracuje na ochronę jednego trolla?
Listy do niby (bo nie wiem) kierownictwa jak groch o ścianę. Jest takie w ogóle? Zejdzie do 'dołów' w niskie progi  i zechce coś powiedzieć uczestnikom forum?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-04-11 15:53
Hmmm..... Do tego pasuje jak ulał powiedzenie " Wołanie na puszczy".....  Wydaje mi się, że tutejsza Administracja tylko w sytuacjach krytycznych podejmuje działania. A w takim układzie nam po prostu pozostaje z tym żyć. W innym wypadku ma zastosowanie powyższe zawołanie..... Ech.....
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-05-04 17:41
Czy Wy nie widzicie, że z wami nikt nie rozmawia?! Nie dyskutuje?! Coś tak: plują wam w twarz a wy , że deszcz pada... ;-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2019-05-04 19:11
Oj, ale się pogorszył stan zdrowia... przykre.
Jolu, nie denerwuj się. Dbaj o zdrowie!
Troszcz sie bardziej!
Dziękujemy za twoją wizytę, po dłuższej przerwie.
Maj, deszcz majowy nie jest szkodliwy. Zapomniałeś?
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-05-06 17:41
[usunięte]
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2019-05-07 10:31 Zmieniony 2019-05-07 11:11
Jolu, krótka przepustka?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-05-06 21:49
Właśnie się doczytałam tutaj, że  "Wydawanie portalu Niepelnosprawni.pl jest współfinansowane ze środków PFRON i miasta stołecznego Warszawy" 
POWSTAJE ŁAGODNE PYTANIE, CZY CI SPONSORZY WIEDZĄ, ŻE  TYM SAMYM NA FORUM LUDZI NIEPEŁNOSPRAWNYCH POŚREDNIO UTRZYMUJĄTROLLA NAJWYŻSZEJ  ZŁOŚLIWEJ BEZCZELNOŚCI I BEZKLASY, A ZGŁASZANIE TEGO ADMINISTRACJI JEST JAK RZUCANIE GROCHEM O ŚCIANĘ.[/]
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2019-05-07 10:30
W-zetko, a kogo tak naprawdę interesuje los ON?
Liczy się kasa. Czytam, że dziennie odwiedza to forum 300 tys. osób. Jaki efekt?
Forum będzie istniało, bo idą za tym pieniądze, a reszta się nie liczy.
Trole podbijają statystykę, więc istnieje jawne przyzwolenie na ich budujące wpisy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-05-12 11:54
Sonka napisał/a:

> a kogo tak naprawdę interesuje los ON? Liczy się kasa. Czytam, że dziennie odwiedza to forum 300 tys. osób. Jaki efekt? Forum będzie istniało, bo idą za tym pieniądze, a reszta się nie liczy. Trole podbijają statystykę, więc istnieje jawne przyzwolenie na ich budujące wpisy.>


Jeśli chodzi o moją osobę, to dawno, dawno temu doszedłem do wniosku, że to forum nie jest po to aby promować dobry wizerunek osób niepełnosprawnych a tylko kosztem osób niepełnosprawnych zbijać olbrzymie pieniądze z PFRON i innych funduszy.
Sonka, tak, masz rację, że tu na tym forum i dla właścicieli tego forum nie liczy się osoba niepełnosprawna, nie liczy się pomoc osobom niepełnosprawnym a jedynie kasa, i to bardzo duża, i ta kasa pochodzi z tych funduszy, które mają służyć nam, osobom niepełnosprawnym.
Tak, na te forum wchodzi  300 tys osób, jednak to nie są osoby fizyczne a boty... Boty, to są fikcyjne postacie tworzone przez informatyków, które mają za zadanie rejestrować się na podobne fora i szpiegować, wyłudzać dane użytkowników.
Są także tak zaawansowane boty, które udają osoby fizyczne, które odpowiadają na proste pytania, jednak po krótkiej wymianie zdań odpowiadają nierzeczowo, niefachowo, a nawet tylko po to aby coś tylko odpowiedzieć nie zawsze logicznie.  Sam prowadziłem/administrowałem fora i z własnego doświadczenia wiem o ich istnieniu.
Ten fakt, że trolle podbijają statystyki for trzeba ukrócić, a nie, udawać, że nic się nie widzi. Na tym polega bierność a bycie biernym to tak jakbyśmy się zgadzali na okłamywanie, okradanie ludzi którzy potrzebują pomocy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 11) (296903 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill