www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakup sprzętu koputerowego z PFRON (2214 - wyświetleń)
- Autor agakie Dodany 2019-05-16 18:08
Witam
Czy orientują się Państwo czy komputer zakupiony z dofinansowaniem z PFRON musi posiadać system operacyjny, jeżeli posiadam już legalną licencję Windows (albo np. chcę pracować na Linuksie)? Znalazłam taki artykuł z 2010 roku i nie wiem czy jest on aktualny http://di.com.pl/windows-oem-pozera-pomoc-dla-niepelnosprawnych-34146
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-05-27 14:15
z tego co się  orientuje to niestety musi ponieważ chodzi o legalność oprogramowania
Nadrzędny - Autor agakie Dodany 2019-05-28 18:19
Wymóg zakupienia systemu wraz ze sprzętem wydaje mi się archaiczny, ale cóż, lepiej nie ryzykować. Dziękuję za odpowiedź!:-)
Nadrzędny Autor siemaquore Dodany 2019-06-01 13:06
mnie powiedziano ze mam mieć dostęp do Internetu założonego maila osobistego nic więcej mi nie nakazano ale w Polsce to wszystko możliwe ile izb skarbowych tyle różnych przepisów i interpretacji tych przepisów nie dziwie sie ze nikt tego ogarnąć nie może i każdy sobie orze byle drugiemu utrudnić
Nadrzędny Autor Marim Dodany 2019-07-15 09:58
Linux jest na darmowej platformie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakup sprzętu koputerowego z PFRON (2214 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill