www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Uzależnienie od portalu dla niepełnosprawnych (1919 - wyświetleń)
- Autor paula25 Dodany 2019-06-22 18:12
Witam
Mam 25 lat i jestem osobą niewidomą. Nadmiernie korzystam z
portalu przeznaczonego dla tych osób. Kilkanaście razy dziennie, lub
częściej wchodzę na niego i sprawdzam, czy nie pojawiło się coś
nowego. Tracę przez to czas na naukę, oraz czytanie wartościowych
rzeczy. Wystarczyłoby, gdybym sprawdzała newsy raz w tygodniu. Czy wiecie Państwo, co mogę z tym zrobić?
Pozdrawiam.

Paulina
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-06-23 07:50
Serwus :-)
Nie jestem specjalistą od tak trudnych spraw, ale pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy po przeczytaniu Twojego postu to sposób "leczenia" innego problemu : Mianowicie aby leczyć "klina klinem". W tym konkretnym przypadku oznacza to, że powinnaś znaleźć sobie inne zajęcie ( równie ekscytujące) tak aby brakowało Ci czasu na serfowanie po wymienionym portalu. Drugą pomocną zasadą jest to, że czas leczy rany i po jakimś czasie stwierdzisz, że poprzedni styl życia miał wady. Powodzenia....... :-)))))
Nadrzędny Autor paula25 Dodany 2019-06-23 09:53
Dziękuję za tak szybką odpowiedź :-) Zgadzam się z Tobą, lecz nie łatwo w przypadku niepełnosprawności mieć inne zajęcie. Ponieważ jestem niewidoma dużo czasu spędzam przy komputerze, czytam na nim książki itd.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-18 12:01
Wyznacz sobie 1 h lub 2 i staraj się tego przestrzegać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Uzależnienie od portalu dla niepełnosprawnych (1919 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill