www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 111) (1444877 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-06-29 09:44
i.... wyginęli :-))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2019-06-29 12:30
Ja jeszcze nie zginąłem. Też wszedłem na te forum, jednak ja zaraz biorę jeden z moich pojazdów i wyruszam w sunędal...
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-07-17 08:11

>  Autor Aliss Dodany 2019-07-17 07:02
> Zastanawiam się, czy te protesty frankowiczów przynisą jakiś efekt? Niby prezydent obiecywał, ale teraz zapomina o obietnicach. A frankowicze z miesiąca na miesiąc muszą płacić często 2x większe raty.


Czy ty Aliss masz kredyt we frankach? Tu jakoś nie było dyskusji na ten temat , Może nie zauważyłem?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2019-07-17 11:40
A ci biedni frankowicze dopłaciliby bankowi gdyby kurs spadł?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-07-17 12:47
Tak na chłopski rozum , jeśli już musimy brać kredyt, to w walucie w jakiej zarabiamy, bo jak widać czasem jest tak,  że chytry dwa razy płaci.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2019-07-18 06:18
Po fakcie każdy mądry
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-07-18 08:28
Moja mądrość wynika z tego, że nie stać mnie na branie kredytów tzn myślę przed. :-))
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2019-07-18 12:31
gdyby każdy żył tak asekuracyjnie żadna dziedzina życia nie rozwijałaby się :-)) Ile my jako kraj mamy zadłużenia??? :-) :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2019-07-18 13:36
Ok. Powiedz 20-30 latkom po ślubie gdzie mają mieszkać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-07-18 15:02
Mam dzieci w tym wieku więc wiem co się dzieje. Nie jestem osobą oderwaną od życia.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2019-07-19 11:35
No to co z tymi mieszkaniami?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-07-19 13:05
Jedno już ma, a drugie właśnie jest " na wylocie z gniazdka." 
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-07-18 17:51
20- latkowie nie zawierają ślubów - nie te czasy... żyją w luźnych związkach w wynajetych mieszkaniach...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-07-19 11:39
zmieniają im się wartości i mają problem w wyborze :-). Świat jest bliższy nas i nie masz już takich problemów w jego poznawaniu . Wszystko(albo wiele)zależy od ciebie i tylko musisz ruszyć dupę z domu . Wyjść między ludzi i ... dasz radę :-).Jeszcze chwilka a bociany odlecą a ty siedzisz przed kompem . Jedź i zobacz je ....... Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-07-19 16:12
Amalian... jesli to było do mnie, to własnie będę siedzieć przy kompie.... bo już się najeździłam i widziałam mnóstwo "boćków" :-), same siedzące na gnieżdzie, a to podobno świadczy o zasiedzeniu :-) :-) :-). Jak na staruszkę przystało czekam na wnuki, ale podobno jeszcze długo bede czekać, bo dziecię musi się wyszumieć i wybawić :-) :-) :-) Stąd wiem jak żyje młodzież. pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-07-19 20:27
Nawiąże do bocianów. Nie żeby zmienić temat bo jest interesująca dyskusja.
W Przygodzicach bocianki wylatują już na cały dzień. Niestety najmłodsze Agatka trafiła pod opiekę weterynarza aby nabrała sił.
Pozostałe trzy wracają na noc do gniazda.
Kryształek ty się do bycia babcią tak nie spiesz ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-07-19 22:32
Kropek... trochę mi się śpieszy nie mam kogo rozpieszczać, nawet sąsiadów (młodych) wywiało :-) zupełnie jak te bociany - dorastają i wyfruwają.., Słucham właśnie o 500+ dla niepełnosprawnych i poprawce, ciekawe co wymyślą by jednak zawęzić grono uprawnionych.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-07-20 10:34
Wymyślą tak, żeby była reklama, a kasy wydanej mało. Już wczoraj jakaś afera w sejmie była.
Co do babciowania... Im babcia młodsza tym lepiej, bo ma okazję obserwować dorastanie wnuków, czasem prawnuków się doczekać. Ja bym chciała. Miłość do wnuków jest inna niż do dzieci i już formalnie bez żadnych obowiązków. ;-) Robimy, co sami chcemy robić, by pomagać.
Na zewnątrz nic się nie zmienia. Jeśli ktoś nie wie, to przecież z dnia na dzień na czole sobie babcia nie piszemy.;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-07-20 11:54
Wuzetko, masz rację, bycie babcią to piękny czas, czas bezinteresownej miłości. :-))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-07-20 14:14 Zmieniony 2019-07-20 14:19

>Słucham właśnie o 500+ dla niepełnosprawnych i poprawce, ciekawe co wymyślą by jednak zawęzić grono uprawnionych.<


Poprawkę sejm przyjął, ale just marszałek Kuchciński zapytał się prezesa o act-a. Co to znaczy ii czy w sejmie tak można. Pomysłowi posłowie już szykują sztalugi i szukają modelki do malowania act ;-)) . You understand ??? :-).
Jak znam życie, to pewnie każą wszystkim starającym się o 500+ przepłynąć wpław Dunajec . Lecę po kapok ;-)).
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2019-07-20 15:06
To tak jak emeryci i renciści otrzymali przywileje z ZUSu i teraz mogą swobodnie przechodzić na czerwonym świetle? ;-)))))))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-07-21 08:23
Co do bocianów to zgoda bo młode z Przygodzic pierwszą noc nie spędzili na gnieździe. I chyba przestaną się na nim pojawiać.
Ale z wnukami jest trudniej :-) trudno się ich pozbyć i często "powodują " konflikty między rodzicami i babciami. Bo Dziadkowie są mniej konfliktowi :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-07-21 12:20
Czyli pozwalają na więcej?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-07-21 14:03
Dziadkowie są do rozpieszczania. :-))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-07-29 10:40
Świat bez komórki jest spokojnym światem i człeka nie ogranicza to ciągłe spoglądanie w jej ekran niż rozmowa z drugą osobą . Podobno mają nas łączyć a nas uzależniają i iiiiiii...Pozdrawiam rozmowa kontrolowana...rozmowa  kontrolowana
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2019-07-30 15:49
Świnoujście.  Ktoś coś?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-07-30 16:29
Leży na wyspie Wolin i jeszcze dwóch innych Uznammm iiiiiii zapomniałem :-( . W czasie II wojny światowej Niemcy zbudowali tam fabrykę oraz poligon dla V nie wiem czy 1 czy 2. Anglicy to zbombardowali i ludzie żyją tam w zgodzie ;-) . Wybierając się tam nie powinno zapominać się o kapoku i karcie pływackiej ;-) . Projekt podziemnego  tunelu ożywa tylko przed wyborami . W wolne dni Niemców na targu przybywa jak komarów; tak jak naszym handlowcom udk ów po ich wizycie . Wszyscy zacierają ręce i nikt nikogo nie pyta czy jest za czy przeciw LGBT .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2019-07-30 16:31
Super:) A turystycznie?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-07-30 16:39
Byłem tam bardzo dawno i po prostu nic szczególnego nie wryło mi się w pamięć . Wiem że przechodziliśmy na Niemiecką stronę do Ahlbeck
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-07-30 18:23
Byłam bardzo dawno, w innej epoce :-), a wspomnienia bardzo miłe. Przede wszystkim piekne plaże, dostepne dla On, urocze kafejki, teraz pewnie to inaczej sie nazywa, smaczne jedzenie, naprawdę polecam. Poza tym można zwiedzić wybrzeże teraz to nie tylko Polskie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-07-31 14:30
Ja zapamiętałam plażę 'na ostro', bo równo pokrytą miałem z pokruszonych muszli. Może to było po zimowych sztormach, bo byłam przed sezonem. Również niekomfortowo się czułam, gdy pomyślałam, że prom zawiedzie. ;-))))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-07-31 14:45
Takich fobii nie mam :-))) przypomniałam sobie, że ostatni raz byłam 25 lat temu - jak ten czas niemiłosiernie leci - to co  ja mogę polecić komuś dziś? Nic. Nawet nie wiem czy istnieje muzeum ptaków - bardzo mi się podobało. Poza tym bardzo żałuję, że nie popłynęliśmy do Ystad, paszpotry mieliśmy, odłożyliśmy na później i teraz to już chyba w następnym życiu :-))) Mam  w życiu wiele takich niespełnionych okazji. Taka gapa ze mnie :-))) Nie mniej polecam Świnoujście i okolice.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-07-31 16:30
Nie wiem, czy to już fobia,:-)  ale na pewno przemknęła raz po raz myśl, co by było gdyby. :-) Na żeglarza się raczej nie nadaję. ;-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2019-07-31 17:19
Ja tak przeżywałam w Ustce, jak mojej rodzince, zachciało się popływać kutrem, a było przed sztormem, na morzu zaczęło wiać, padać, a mnie nawet obcy uspokajali, myślalam, że ducha wyzionę :-))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-07-31 17:22
A prom jest bezpieczny, nie bałam się nawet samochodem płynęliśmy
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-08-01 12:43
Promem już dawno nie płynąłem, może kiedyś... . Tak wiele czytałem na temat wypoczynku czy atrakcji . To kosztuje, ale nie wszystkich ale nie wszystkichbo wystarczy zostać marszałkiem i hulaj dusza za pieniądze podatnika . Zmiana stołka i zmiana postrzegania;co można a czego nie można robić .  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-08-02 11:37
Dzieje się....odpowiedzieć można kartą wyborczą. Tylko znowu wybór między dżumą, a cholerą, bo opozycja słaba jest i kalkuluje, a nie walczy o wyborcę i zmiany. Refleksyjnie można sobie spokojnie zaśpiewać "Bo tutaj jest jak jest, po prostu..." zamiast się martwić? ;-) :-))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-08-07 10:04
Ale się porobiło prezes daje pięćset plus na każdego niepełnosprawnego i wszyscy stoją w kolejce ...  . Tak drugiej Polski nie zbudujemy, trzeba ustanowić komitet kolejkowy. Kto jest przeciw ? Nie widzę sprzeciwu. Organ ;-)) przyjął ustawę zatwierdzającą komitet kolejkowy . Proponuję wybór PREZESA lub prezeskę - nie ma parytetów jest równouprawnienie ;-) . Kto za? Nie widzę, kurna . Nic nie widzę . Pozdrawiam Hilary :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-08-08 11:32
Podobno prezes ma dzisiaj coś powiedzieć w temacie lotów marszałka Kuchcińskiego. Ciekaweco ?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-08-08 12:04
No to Kuchciński "odleciał" tym razem z fotela marszałkowskiego. Ale nie ma się co przejmować jego losem. Wszak koledzy mu krzywdy nie dadzą zrobić.
Niedługo zobaczymy go na innej intratnej posadzie..... A może znowu odleci..... tym razem gdzieś ambasadorować ? Poczekamy,- zobaczymy.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-08-08 12:13
a miało być tak dobrze . a jest jak jest
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2019-08-09 10:15
Najlepsze teksty to i tak, że Tusk też latał. Czyli przekładając na polski to oznacza - kradniemy tak samo jak oni, czyli nic się nie stało.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-08-09 14:14
"Tusk też latał"......... Codziennie miliony ludzi gdzieś tam samolotem lecą......... Jednak  ludzie obecnej władzy z tej oczywistej prawdy chcą coś dla siebie "wyszarpać". No to rozłóżmy to na czynniki pierwsze: Ludzi ani samoloty to nie bardzo warto "skubnąć"........ ale miliony to już i owszem....
Właśnie to obserwujemy........ Ech............ Dojna zmiana w pełnej krasie......
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-08-09 19:39
Pokażcie mi kogoś kto nie kocha kasy :-))) Jakakolwiek nastąpi zmiana, to musi najpierw nakarmić siebie.... nie widzę Judymów, zresztą - czy kiedykolwiek istniał taki? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-08-09 20:08
Wiele lat temu jak pisałam o nim maturę, to wydawało mi się, że istniał.  :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-08-10 11:05
Też byłam taka naiwna :-)))) Wierzyłam w dobro czlowieka, w szlachetność, wartości tzw. wyższe :-)))) Życie wszystko zweryfikowało, teraz widzę tylko pazerność, butę, prywatę, i drwinę dla ludzi słabszych. Zresztą.. sam twórca Judyma trzepał niemałą kasę na tych rzewnych powieściach :-))) Wszysto jest ułudą, a prawda zależy od tego, kto ma większa siłę przebicia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-08-10 11:59
Widziałam to w kolejce do lekarza. Dwóch dziadków chciało laskami udowodnić, który z nich ma większe prawo wejść wcześniej do gabinetu.:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-08-10 12:36
:-) uśmiełam się
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-08-10 13:18
:-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-08-12 13:53
Poseł to Judym, ale przed wyborami ;-). Po pomyślnych wyborach jest tak 'zapracowany' że nie ma czasu na nic nawet na wydawanie ciężko zarobionych srebrników . Ciążą mu one i odkłada na zaś . Z marnej, poselskiej diety Po kadencji jest wyssany i wymamlany jak landrynek. A TOTALNA opozycje będzie go ciągała(zapewne) po sądach :-):-).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 111) (1444877 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill