www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 112) (1445032 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-08-12 13:44

>"Tusk też latał"<


Dobrze, panie Boże że Kuchciński został wybrany tylko marszałkiem sejmu . Jako premier chłop przelatał by dochód krajowy .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-08-12 13:53
Hmmm........ Zapewne w pewnym momencie ktoś się zorientował, że braknie na kolejne 500+ i Kuchcińskiego od samolotowych skrzydeł trzeba było odciąć........ Jednym słowem jest jakiś pozytyw tego 500........
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-08-20 10:23
Masz internet i granice można przekraczać bez wychodzenia z domu . Wchodzisz do wiadomości i już wiesz, że Grecy będą mieli problem z tankowcem, pełnym ropy. Dalej, że Macron chce Europy od Lizbony do Władywostoku a wiceminister sprawiedliwości Piebiak  zachęcał do trollowania
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-25 10:39
Mi bardzo pomaga .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-08-26 10:49
Co mnie irytuje ? To, że jak ktoś do mnie dzwoni na komórkę, to pyta czy to ja.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-09-28 09:04
Nie wiem czy to powinno mnie wkurzać czy cieszyć.
Zawsze w wekendy panuje tu złowroga cisza.
Czy może ON w takie dni są tak zajęci że nie mają czasu aby wpisać tu parę literek?
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2019-09-28 09:42
Oj tam, oj tam..
Nie wkurzaj się, życzę Ci dobrego
czasu. Teraz pora na zakupy. Jak już
zgromadzimy zapasy to kawiarenka będzie czynna.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-09-28 11:39
Nie należy się wkurzać tylko cieszyć, że niektóre osoby niepełnosprawne mają możliwość życia realnym światem, a forum, to tylko chwilowa odskocznia.  Pozdrawiam wszystkich. Tych obecnych i tych, którzy mają ciekawsze zajęcia. Miłego dnia. :-)))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-09-28 11:53
Cisza nie zawsze jest złowroga. Bywa kojąca. Ja wstałam na chwilę, bo mnie zmogło przeziębienie. Leżeć za długo nie można, bo zapalenie płuc grozi. Podobno. Dalej nie powiem, bo mnie Kryształek wałkiem pogoni. ;-)
Jeszcze o ciszy. Lubiłam w górach ciszę i mgły na szczytach. Malownicze to było,  spokojne, tajemniczo-magiczne i ciche właśnie... Teatr przyrody dla ludzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-09-28 12:02
Taka cisza jest też piękna , gdy siedzę z wędką nad wodą. :-))) Szkoda, że ostatnio coraz rzadziej.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-09-28 12:05
Hihi:) Tylko wędka nie powinna mieć haczyka. :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-09-28 12:08
Gdyby haczyka nie miała, to nigdy bym się nie dowiedziała jak piękna jest ta cisza. :-)   Oczywiście cisza jest do chwili, gdy na haczyku coś się znajdzie. Bywało i tak, że znalazł się tam ślimak. :-)))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-09-28 12:12
Biedulek....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-09-28 12:47
Przeżył, bo za skorupkę się zahaczył. :-))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-09-28 13:11
Dziś wkurzyłam sie od rana na brak internetu... nie mam pojęcia co się stało tym razem, bo nie było wiatru ani burzy, które z reguły przyczyniają się do przerwania transmisji.

No a już jak brak czegoś - to prawie koniec świata :-))) Nie wiem jak kiedyś funkcjonowałam :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-09-28 14:33
Teraz jakby zabrali w jakimś kraju internet, to żałoba narodowa. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-09-28 16:05
Chyba wywołałam burzę, grzmi, leje, ale jest ciepło... masz rację, brak internetu - katastrofa :-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-09-28 16:21
Oby ta burza nie zabrała Wam internetu. :-))))
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2019-09-28 19:15
Ba szczęscie przeszła tak szybko, jak pojawiła się i bez ekscesów :-)))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-09-28 19:59

>  Nie wiem jak kiedyś funkcjonowałam :-)))


To prawda.
Jak można było żyć kiedyś gdy aby zadzwonić z budki stało się w godzinnych kolejkach. A rozmowy między miastowe zamawiane były na centrali i czekało się na połączenie też kilka godzin. Ale więzi rodzinne były utrzymywane  jakoś lepiej.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-09-28 20:17
Więzi rodzinne były utrzymywane, bo nie było innego wyjścia... :-) dobrobyt niekoniecznie wpływa dobrze na rodzinę... poza tym byliśmy trochę uwięzieni - mam na myśli brak możliwości wyprowadzki z domu, swobodnego wyjazdu za granicę... Mam takie wrażenie, że zostali niudacznicy i roszczeniowcy (proszę potraktować to z przymróżeniem oka), sama należę do wym grupy :-))))
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-09-28 22:23
Wolę myśleć że wyjechali cwaniczki ;-) chociaż większość famili jest teraz tam :-( ichociaż elektronika jest duża i kontakt jest to jednak więź jest mniejsza.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-09-28 20:04

> Taka cisza jest też piękna , gdy siedzę z wędką nad wodą. :-))) Szkoda, że ostatnio coraz rzadziej.


Ja dzisiaj posiedziałem dwie godziny nad wodą. Było super.
Później oczywiście był mecz siatkówki , jednocześnie lekkoatletyka i piłka kopana ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-09-28 20:28
To się wrzasków kibiców nasłuchałeś. :-))))
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-09-28 22:18 Zmieniony 2019-09-28 22:36
:-) i jeszcze mam mało. Oglądam mecz szczpiornistek Ukraina : Polska. Prowadzimy 9 do ośmiu.
Już nie.2
Przestawiłem się na MŚ w Doha.
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-10-18 11:54
DOBRY TEMAT .
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-10-18 20:54
Rozan dobry temat cię wkurza?
Nadrzędny - Autor Kajetannka3 Dodany 2019-10-31 09:15
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-10-31 09:28

>Na co zwracać szczególną uwagę? <


Widocznie salon mu nie służy. Może wymień meble. Najlepszy salon meblowy jest za rogiem. :-)))
Nadrzędny Autor marcin pasikonik Dodany 2019-10-31 09:44
No na pewno meble w salonie dłużej posłużą. Telewizor służy póki gwarancja, jak się skończy to i telewizor się kończy. Ja, chyba pechowy taki jestem bo tak się u mnie dzieje. Może gwarancję przedłużyć, to się telewizor przestraszy...   
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-04 12:52
To jest bezczelność i chamstwo Pis-u !!! - Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz i Elżbieta Chojna-Duch będą kandydatami Prawa i Sprawiedliwości na sędziów Trybunału Konstytucyjnego - zadeklarował Ryszard Terlecki w rozmowie z Polską Agencją Prasową.
Zaczęło się rządzenie po wyborach. Teraz tylko będzie coraz gorzej. i to mnie wkur..ia
Jak można wyznaczać takich ludzi na sędziów , skoro oni nie mają szacunku nawet w swoich kręgach partyjnych nie wspominając zwykłych ludzi ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-11-04 14:46
Za wcześnie się nie wkurzaj. To dopiero kandydaci. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-11-04 15:05

>To jest bezczelność i chamstwo Pis-u !!! - Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz i Elżbieta Chojna-Duch będą kandydatami Prawa i Sprawiedliwości na sędziów Trybunału Konstytucyjnego - zadeklarował Ryszard Terlecki w rozmowie z Polską Agencją Prasową.<


W pierwszej chwili gdy to przeczytałem aż oniemiałem.... Myślałem....żart..... Jednak nie, już w TV potwierdzenie słyszałem.
Dręczy mnie pytanie: Jak wielką w sobie trzeba mieć nienawiść aby akurat te nazwiska  do tego zacnego Sądu rekomendować. Przecież to zwykłe plucie w twarz Polakom. Daruję sobie opisywanie tego czym  te osoby zasłynęły. Zapewne większość z Was wie.....
Do dalszego komentowania brak przyzwoitych słów...........
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-11-04 19:07
No, a jeśli nie znaleziono lepszych w swoich kręgach i ci byli najlepsi? :-) Chciałby ktoś gorszych od tych kandydatów? :-)
A poważnie mówiąc, skłaniam się do przyznania racji temu politykowi z opozycji, który stwierdził, że to przykrywka na afery poprzednie w NIK i MF.
Lud się rzuca na nowe 'danie' do pożarcia i zapomina. :-) Prezio jak treser jest na arenie pełnej dzikich zwierząt ups....pełnej dającej się tresować opozycji. hihi.:-)
Trybunał Konstytucyjny straci autorytet już do końca, ale co konia obchodzi jak mu się powoli i tak wóz przewraca?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-11-04 20:00

>No, a jeśli nie znaleziono lepszych w swoich kręgach i ci byli najlepsi?<


Zatrważające, ale wygląda na to, że prawdziwe.Świadczy to o miernocie w szeregach rządzących......

>Chciałby ktoś gorszych od tych kandydatów? <


Pytanie w zasadzie retoryczne, bo przecież gorszych się nie da........ Niemożliwe......

>o przykrywka na afery poprzednie w NIK i MF. <


To jest prawdopodobne, bo te afery bardzo ciążą, osłabiają wizerunek PiS-u...... Ale to zwykła polityka nie można czynić zarzutu komuś, że się broni...
Ale  aby w taki sposób ?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-11-04 21:04
A ja się cieszę :-))) wreszcie powiedzenie..... "zamknijcie mordy"  bedzie trendy.. Tak jest! Trzeba naród nauczyć moresu! :-))) Dość "ulizanej grzeczności, plastikowych uśmiechów, proszę, przepraszam itp. lizania... :-))) Po chłopsku! Z gróbej rury... Drugi sort, trzeci, spieprzaj dziadu... mordo ...itp :-(

Jedyna nadzieja w wyborze Prezydenta - i westchnienie BOŻE miej w w opiece POLSKĘ
Nadrzędny Autor siemaquore Dodany 2019-11-04 22:49
a jak mówiłem nie głosować na politykow na prawników na lekarzy to nie było posłuchu a teraz mamy co mamy Kaczyński jaki by nie był to zawsze cwaniacy go przerobią a jak będzie podskakiwał to go usuną byle nie w sposób jak Leppera do dziś nie wyjaśnione i raczej rządowi lepiej milczeć niż sprawę ruszyć a dziennikarze jacy są  ano tacy jak politycy gonią za klakierstwem i pieniądzem nie złotówki ale euro dolar a my jako piąte koło nikomu niepotrzebni
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-06 13:13
Ja się nie wkurzam ja się oburzam ;-) chociaż wiem że to nic nie da. Kandydaci, powiadasz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-11-06 13:23
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2019-11-07 21:02
Nie widzę problemu z kandydatami do TK. Przecież to normalne, że jaki rząd, tacy kandydaci i to wyjaśnia wszystko. A kto wybrał rząd - wierny lud w podzięce za forsę, jaką został obdarowany. 
Do kogo więc można mieć pretensje, jak nie do tych, co za takim rządem głosowali.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-11-07 21:57
Sądzisz, że gdyby wygrała inna "brygada", to byłoby tu Eldorado?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-11-11 11:49

> wierny lud w podzięce za forsę, jaką został obdarowany


Jaką forsę? Te grosze, które już nic nie znaczą do następnej rewaloryzacji, bo ceny gnają? Te niedotrzymane kwoty wolne od podatku? Forsę to owszem mają ostatnio ci bezdomni i emeryci, którzy  rozdają kamienice i fury biedulkom najbiedniejszym.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-11-14 08:56
No  i stało się!! I ja się wkurzyłem.....
Może zbyt ostro reaguję ? Proszę poczytajcie:

>https://finanse.wp.pl/cierpi-na-niedorozwoj-prawej-polkuli-mozgu-zus-uznal-ze-500-jej-sie-nie-nalezy-6445725868247169a<

Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-11-15 20:08
Oj tam, oj tam ... bardziej się, jak widać, ZUS zdenerwował, że zdrowi ludzie przychodzą. Zdrowy wg ZUS to nienowa kategoria zdrowia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-11-15 20:10
Jeśli nie dają 500 +, to może nie ze względu na zdrowie tylko na zbyt wysokie dochody. Jest jakiś limit.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-11-15 20:10
Wg art.załapywała się na pełne 500.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-11-15 20:17
Ok. Nie czytałam.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-11-19 12:30
Każdy inaczej postrzega temat zdrowia i nie dziw się że kolejki zdrowych ludzi czeka na nowe '+'. Jak żyć za marne 500; piwo i wóda idzie w górę a rząd nie daje więcej :-). Rząd zaś boi się podwyższać, żeby nie obudzić smoka . Premier już wybiera się na pola wiatraków(jeszcze nie zbudowanych)by walczyć z wrogiem .Ale się porobiło a porobiło;);-);-). Pozdrawiam Sanchpancho;).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-11-19 13:33

> Ale się porobiło a porobiło;)


Nooooooo...:-) Ale po wystąpieniu Premiera dopiero w pełni wiadomo jak jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej. :-))) Nie wiem tylko, dlaczego najjaśniejszy poseł RP w tym czasie przysypiał. :-)
Nadrzędny - Autor marcin pasikonik Dodany 2019-11-19 14:33
Dlaczego przysypiał ? Bo bajeczkę na dobranoc wysłuchał i jak tu się oprzeć, by nie uciąć komara...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 112) (1445032 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill