www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabillitacja Szpitalna Narządów Ruchu Komercyjnie (1190 - wyświetleń)
- Autor tomcio12 Dodany 2019-10-05 11:22
Witam Serdecznie :-) Założyłem ten temat gdyż nie mam pojęcia już gdzie szukać. Otóż mam wielki problem by znaleść ośrodek rehabilitacyjny. W styczniu miałem bardzo poważny wypadek samochodowy i do tej pory trwa mój proces rehabilitacyjny. Wypadek był w Niemczech na początku stycznia i reha miałem do 1 lipca. Przez kłopoty z ubezpieczeniem miałem 2 miesiące przerwy. Od 4 września jestem na reha w ośrodku szpitalnym na leczeniu stacjonarnym. Po rozmowie z lekarzem zalecił mi dalsze leczenie w ośrodkach szpitalnych tzn. tam gdzie jest opieka lekarzy specjalistów i całodobowa opieka pielęgniarska. Mój stan nie jest najgorszy w porównaniu do tego co było , mogę chodzić o kulach , sam się wykąpać jesli łazienka jest przystosowana, potrzebuje tylko delikatnej pomocy przy ubieraniu. Chodzę o kulach wózka generalnie nie potrzebuję. I tu moje pytanie? Czy ktoś z Was może polecić taki ośrodek???Głównie chodzzi mi o ćwiczenia ,terapie manualną,masaże, i elektrostymulacje gdyż mam uszkodzony nerw kulszowy. Bardzo zależy mi także na basenie by móc ćwiczyć w odciążeniu, gdyż jestem po złamaniu kręgosłupa kręgu TH3 i powstają napięcia mięśniowe generalnie bardzo sie boję o kręgosłup.Jesli chodzi o resztę zabiegów typu laser itd. mniej mnie interesują. Pragnę dodać, że ośrodki o turnusach pełnoplatnych też mnie interesują dzięki dobrym ludzią udało mi sie uzbierać fundusze na ten cel. Jestem z wielkopolski ale odległość nie jest raczej dużym problemem. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor marcin pasikonik Dodany 2019-10-15 08:01
Witam. Te ośrodki mogę polecić bo tam miałem rehabilitację to Górnośląskie Centrum Rehabilitacji "Repty" i Konstancin. Czas oczekiwania na miejsce na pewno długi ale warto spróbować. Przeszukaj internet pod tym kontem czasem można trafić na naprawdę interesujące informacje. Powodzenia.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-15 10:58
Szukaj pytaj napewno coś znajdziesz .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabillitacja Szpitalna Narządów Ruchu Komercyjnie (1190 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill