www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Dofinansowanie do remontu łazienki - wykonawcy (537 - wyświetleń)
- Autor Grzybek Dodany 2019-04-24 11:39
Dzień dobry wszystkim,

Mojemu niepełnosprawnemu tacie zostało przyznane przez PFRON 80procentowe dofinansowanie do usunięcia barier architektonicznychw łazience - zamiana wanny na brodzik, płytki antypoślizgowe itp.
Okazało się że można rozliczać dwa sposoby - albo tata placi całość i pfron mu zwraca 80%, albo to wykonawca zawiera umowę z pfronem i pfron płaci mu bezpośrednio 80% a tata tylko dokłada 20%.
Ponieważ to są spore koszty nie bardzo ma pieniądze na wersję pierwszą.
Ja szukam już od jakiegoś czasu i większość jak słyszy pfron to dziękuję albo przestaje odbierać telefony. Nawet trafiały się przypadki które miały przyjść oglądać  i jeszcze dzień wcześniej potwierdzali a w jednak nie przyszli.
W efekcie termin się zbliża a wykonawcy nie ma.

I tu powstaje pytanie - czy znacie/możecie polecić jakiś wykonawców z Warszawy którzy takie dostosowania robią zawierając bezposrednio umowe z pfronem?
Będę wdzięczny za jakieś namiary

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-14 10:16
Witam popytaj w necie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Dofinansowanie do remontu łazienki - wykonawcy (537 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill