www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Obówie Ortopedyczne (7573 - wyświetleń)
- Autor NERO Dodany 2007-04-19 16:39
Chciałbym się dowiedzieć jak załatwić buty ortopedyczne jeżeli syn miał przepisane buty pól roku temu,a NFZ refunduje buty tylko raz w roku.Ja rozumiem przepis jeżeli by dotyczył osób dorosłych,a niedzieci.Syn już wyrusł z butów i strasznie starł podeszwy i teraz chciałbym się dowiedzieć w czym będzie chodził.Syn ma dopiero 11 lat i oprucz skrutu nogi ma jeszcze dziecięce porażenie muzgowe.Bardzo proszę o porady w w\w sprawie.

                                                                                                                         Pozdrawiam Wszystkich
                                                                                                                                 NERO
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2007-04-21 09:34
Ja mam podobny problem z synem który ma 16 lat raz do roku robimy mu buty,z NFZ a dwa razy wykoje mu ten sam szewc prywatnie za które bierze 150 zł za pare,buty robimy u szewca w rybniku jest to miły pan który pomomo 36 kilometrów przyjeżdza wykonać pomiar oraz przywozi wykonane obuwie dla syna bez dodatkowych opłat,radze to załatwić z tym szewcem u którego są wykonywane obuwie refundowane przez NFZ,życzę powodzenia.
Nadrzędny - Autor NERO Dodany 2007-04-22 08:32
Chciałbym poinformować,a dowiedziałem się z pewnego żródła,żę buty ortopedyczne należą sie co sześć miesięcy dla dzieci do 18 roku życia i są refundowane przez NFZ.
                                                            NERO
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-15 11:46
Zapytac lekarza specjalistę .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Obówie Ortopedyczne (7573 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill