www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Specjalista ds. projektowania w systemie Autocad w Gliwicach (702 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2019-07-09 07:40
Innowacja, nowe technologie, źródła energii odnawialnej, to środowisko w którym operuje nasz Klient. To ludzie inspirują jego działalność i przekładają swoją kreatywność na ogólny sukces pracodawcy.

Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Specjalista ds. projektowania w systemie Autocad - praca stacjonarna w Gliwicach, możliwość pracy zdalnej.

Podstawowe obowiązki:
•  projektowanie instalacji grzewczych i sanitarnych zgodnie z najnowszymi wymaganiami techniki dla Klientów krajowych i zagranicznych,
•  doradztwo techniczne,
•  dbanie o wizerunek firmy w ramach prowadzonych zleceń.

Wymagania:
•  szukamy osób o zainteresowaniach technicznych, w tym absolwentów studiów inżynieryjnych
•  podstawowa znajomość Autocad,
•  znajomość branży grzewczej lub sanitarnej będzie dodatkowym atutem,
•  łatwość nawiązywania kontaktów,
•  znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
•  dokładność, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy: 
•  umowę o pracę w stabilnej firmie, wynagrodzenie od 4000 brutto,
•  możliwość pracy zdalnej, wówczas wymagamy własnego komputera z dostępem do internetu,
•  oferujemy profesjonalne szkolenia, m.in. z zakresu przepisów technicznych i norm obowiązujących w Polsce i Europie Zachodniej,
•  możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi a w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV.[Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
Nadrzędny - Autor Marim Dodany 2019-07-15 09:51
4000 brutto szału nie ma, ale zawsze lepsze to niż standardowa najniższa.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-25 11:46
Proszę dajcie aktualne ogłoszenia.
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2019-10-24 11:49
ogłoszenie nieaktualne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Specjalista ds. projektowania w systemie Autocad w Gliwicach (702 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill