www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakup elektrycznego skutera inwalidzkiego (955 - wyświetleń)
- Autor yedraz Dodany 2019-10-28 19:15
Witam Was bardzo serdecznie.  :-)
Jestem tutaj nowy, a widzę, że to forum jest aktywniejsze od tego, na którym dotąd byłem zarejestrowany.
A mam problem, którym chciałbym się z Wami podzielić. Otóż zamówiłem sobie skuter firmy Vermeiren, dokładnie model Carpo 4 Limited Edition.
I tak się zastanawiam czy ktoś z Was w dniach 10-25 października nie zamawiał identycznego?
Bowiem mój miał mieć dźwigienkę jazdy do przodu przełożoną na lewą stronę i dodatkowo miał mieć uchwyt na laski. A tymczasem tych dwóch rzeczy nie ma, wszystko zostało tak jak w wersji standardowej. Aha i jeszcze numer seryjny się nie zgadza z tym z faktury!
Zaczynam podejrzewać, że przedstawicielstwo Vermeirena w Trzebnicy pomyliło przesyłki i do mnie wysłali egzemplarz, który miał trafić do innej osoby, a do niej trafił mój...
No chyba że za tą pomyłką stoi firma kurierska DHL, ale to raczej nieprawdopodobne, bowiem dane adresowe się zgadzają.
A jeszcze szukałem na FB konta tej belgijskiej firmy i ze zdziwieniem stwierdzam, że oni na tym najpopularniejszym portalu społecznościowym są nieobecni, co na tak poważną i w sumie sporą firmę jest bardzo dziwne?
Mam nadzieję, że chociaż ktoś mi coś w tej kwestii podpowie, bo raczej wątpię, że znajdę tę osobę, której poszukuję. ;-)
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-29 12:49
Nietuzinkowa sytuacja, przyznam, że takiej akurat nie miałem :D
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakup elektrycznego skutera inwalidzkiego (955 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill