www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Samoocena Marek osób niepełnosprawnych (1656 - wyświetleń)
- Autor joagru90 Dodany 2018-07-23 09:15
Drogie Mamy:)
Zdaję sobie sprawę, że post jest na granicy złamania regulaminu, ale proszę- spójrzcie...
nazywam się Joanna Gruchalska i jestem studentką SWPS. Pracuję zawodowo jako oligofrenopedagog i koordynator projektów wspierających osoby z niepełnosprawnością. Aktualnie prowadzę badania na temat Samooceny matek osób z niepełnosprawnością. Obok celu jakim jest moja praca magisterska, marzy mi się stworzenie projektu dedykowanego tylko dla Was- Kobiet Siłaczy. Projektu który pozwoli Wam pobyć z sobą, zatroszczyć się o siebie, wziąć oddech. Te badania mogą mi w tym pomóc- im więcej uzyskam odpowiedzi, tym lepiej będę mogła ocenić sens moich pomysłów. Staram się dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, by maksymalnie szeroko zbadać co mogę zrobić.
Chciałabym poprosić o wsparcie mnie w tych działaniach poprzez wypełnienie tej ankiety. Jeśli macie możliwość, przekażcie proszę link innym Matkom osób z niepełnosprawnością.

https://goo.gl/forms/J4nPp85jDCUkPEhv2

Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Podziwiam Was Drogie Panie. Jesteście Niezwykłe.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-07 13:06
Witam chwała Panu dzieci zdrowe.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Samoocena Marek osób niepełnosprawnych (1656 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill