www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Odwiedziłem targi MTP " Aktywni 50+" (5502 - wyświetleń)
- Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-17 02:46
W  czasie jednego dnia trudno skorzystać ze wszystkich atrakcji. Nie wspominam o zapoznaniu sie z propozycjami wystawców. Dużo tego . Brak czasu nie pozwolił mi na zapoznanie się tym co dla seniorów proponują różne organizacjie.
Spotkałem również stanowisko wikipedi. Jak piszą na reklamie podobno coraz więcej seniorów korzysta z internetu. A ich wiedza jest bezcenna. Zachęcają do zamieszczania swoich wpisów.
Ale to tylko jedna ciekawostka, wiele stoisk z wyrobami artystycznymi z możliwościa poznania stanu swojego zdrowia jak i rownież wiele form wypoczynku .
Także sanatoria pokazały swoje możliwości.
Może jutro pozyskam większą wiedzę.
W opisie na stronie integracji zdziwiło mnie użycie slowa dojrzały ;-) ktore ja wcześniej zaproponowałem w dyskusji w kawiarence forumowej zamiast słowa stary :-)  Ale senior zdecydowanie bardziej mi się podoba.
Jak byście chcieli abym dla Was coś się dowiedział to proszę wpisać. Postaram się tego dowiedzieć.
Na zakończenie dnia posłuchałem koncertu Andrzeja Rybińskiego. Kilka ładnych melodyjnie piosenek oklaskami nagrodzili seniorzy którzy licznie przybyli na występ.
Jutro bedzie Jerzy Połomski.
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-11-08 12:40
Bardzo Fajnie spędzasz czas.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-08 23:50
Ale Ty rozan jesteś gamoń. Jak tak samo wygląda handel w sklepie który reklamujesz to ja na pewno nie skorzystam a innym szczerze odradzam.Bo zamówiony towar dostaniecie :-) może  po pięciu latach?
Przecież nawet dziecko ze szkoły podstawowej potrafiłoby przeczytać że wpis był wykonany w 2013 roku czyli wiele lat temu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-11-09 11:04
Niestety nie dociera do chłopaka. Już mu o tym wspomniałam.
Nadrzędny Autor m166 Dodany 2019-11-09 15:44
Od kilkunastu dni obserwuje wypowiedzi-rady @ rozan  są wprost bezcenne  ;-)
pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Odwiedziłem targi MTP " Aktywni 50+" (5502 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill