www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Paznokcie - co na nie pomaga? (5601 - wyświetleń)
- Autor Anecik Dodany 2013-08-13 19:57
Co autentycznie pomogło wam wzmocnić łamiące się paznokcie?
Ja z reklam tv próbowałam pare specjałów i poza skrzypem jak na razie lipa kompletna jeśli chodzi o skuteczność, a nie wierzę, zebym miala aż tak beznadziejne paznokcie... Merz special planuję teraz testować, ale zanim kupie to może powiecie czy warto, bo już się zniechęcam coś.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-08-13 21:07
OCZYWISCIE SKRZYP I W APTECE JEST TAKI LAKIER WZMACNIAJACY PŁYTKE NIE PAMIETAM NAZWY NAWET REKLAMUJA W TV POMAGA.
Nadrzędny - Autor Radzka Dodany 2019-10-28 13:54
na łamliwe paznokcie pomógł mi niemiecki specyfik, taki: https://www.apo-discounter.pl/sililevo-lakier-wzmacniajacy-paznokcie-33ml-pzn-03963242 dość dobrze wzmocnił płytkę paznokcia, jestem zadowolona ;-) może komuś się przyda
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-10-28 15:53
Drodzy reklamodawcy. :-) ;-) Moim zdaniem na cerę, na włosy i na paznokcie wpływa odpowiednia dieta, a nie zewnętrzne lakiery, kremy i inne takie.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-10-28 19:45
Na zniszczone paznokcie dobry jesk olejek herbaciany z oliwą, ja stosowałam bez oiliwy :-)
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-11-22 11:02
dokładnie oliwa.
Nadrzędny Autor aaa4 Dodany 2019-11-25 12:26
A ja polecam manicure japoński.
Nadrzędny Autor Pietraszewska Dodany 2020-01-27 18:40
Z pewnością jest wiele różnych preparatów, które obecnie się bardzo mocno reklamuje. Ja uważam, że warto jednak najpierw skorzystać z prostych i tradycyjnych metod. Najczęściej poleca się zastosowanie oleju rycynowego na paznokcie. Jest on bardzo prosty w użyciu i kosztuje ledwie kilka złotych w każdej aptece. Znalazłam wskazówki względem jego aplikacji http://zdrowepaznokcie.wzorki.pl/Artykuly/Stosowanie-oleju-rycynowego-na-paznokcie.html Powinien pomóc, ale trzeba jednak uzbroić się trochę w cierpliwość. Niestety jak w przypadku wszystkich domowych metod i kosmetyków naturalnych.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-01-28 09:15
a regenerum na paznokcie?
Nadrzędny Autor ron33 Dodany 2021-12-15 14:41
Jest odpowiednie serum do paznokci. Warto jednak przy okazji wspomnieć, że kształt paznokci ma znaczenie. W końcu jest ich kilka rodzajów: okrągłe, migdał, kwadratowe zaokrąglone, kwadratowe, czy nawet w kształcie baleriny. Należy go odpowiednio wybrać do swoich dłoni. Swoją drogą przyznam, że miałam okazję na ten temat czytać w tym https://www.biotebal.pl/mocne-paznokcie/jaki-ksztalt-paznokci-wybrac miejscu. Warto w wolnej chwili tam zajrzeć i dowiedzieć się nieco więcej. Jaki kształt wybrałyście i dlaczego?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Paznokcie - co na nie pomaga? (5601 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill