www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Łóżko masujące dla niepełnosprawnego (5444 - wyświetleń)
- Autor Radler Dodany 2015-09-03 12:50
Cześć Wam! Ostatnio polecono mi łóżko masujące z Hotstone. Bardzo przyjemnie i lecznico działa na organizm i dobrze masuje, w sumie lekarka nawet ostatnio mi polecała... Ktoś z Was korzystał z takiego cuda? Mam możliwość zapisu na rehabilitację tym sposobem. Dajcie znać :-)
Nadrzędny Autor Marek_G76 Dodany 2015-09-04 15:27
też jestem ciekaw czy ktoś już z niego korzystał i jakie daje rezultaty, może by ktoś odpowiedział ?
Nadrzędny Autor ludwika Dodany 2015-09-16 09:54
słyszałam o tych łóżkach masujących. Używają takich w sanatoriach, ale ogólnie są bardzo drogie...
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2015-09-16 21:33
Ten typ łóżek nie tylko masujących można spotkać w Fitness. Ja je poznałam w Ciechocinku w Szpitalu Uzdrowiskowym przy ulicy Leśnej 3. Niestety ten typ rehabilitacji nie jest refundowany z NFZ, a z własnej kieszeni. Chcąc chodzić bez kul zapłaciłam i chodziłam codziennie za cały turnus trzytygodniowy. Łóżek jest dużo i różne jeśli chodzi o rehabilitację ruchu. Nie mam fotek więc pozostaje poszukać linku w goglach. Warto pochodzić na tak szeroko rozwiniętą rehabilitację bo łóżko ćwiczy za ciebie zmuszając całe ciało do ruchu zarówno podnoszenia rąk jak i każdej nogi oddzielnie. Polecam mimo że proszę nie liczyć na cudowne uzdrowienie.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Alan Dodany 2016-07-27 11:02
Witam,

Zachęcam do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni sprzętu medycznego http://www.patronus-med.com.

Dostępne łóżka zawierają  materace piankowe lub przeciwodleżynowymi zmiennociśnieniowymi. Zawierają także regulacje wysokości leża od 40cm do 80cm, regulowany segment podparcia placów od 0 do 85 stopnie, regulacja segmentu podudzia (nóg,  funkcja anty-Trendelenburga
Wszystkie wyżej wymienione funkcje powyższe funkcje sterowane są elektrycznie przy pomocy pilota.
Nadrzędny Autor maciejus777 Dodany 2019-11-08 16:20
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-11-12 13:05
Witam ja mam Enabio materac.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-05 08:40
ja miałem łozko ceragem jakis czas temu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Łóżko masujące dla niepełnosprawnego (5444 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill