www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Potrzebna porada przy zakupie wózka elektrycznego. (1189 - wyświetleń)
- Autor jarekbachanek Dodany 2019-02-26 15:35
Witam

Od kilku lat używam wózka elektrycznego. Mieszkam na wsi gdzie jest dużo polnych dróg, teren nierówny, różne doły i wyboje, więc taki sprzęt bywa nieoceniony. Niestety mój obecny wózek jest bardzo niestabilny i wywrotny Kilkakrotnie wjazd na niewielką górkę kończył się wywrotką w tył. Raz nawet wywaliłem się przy wjeździe na chodnik. Udało mi się częściowo rozwiązać problem poprzez zakup drugiego wózka, terenowego z dużymi kołami. I wszystko byłoby ok gdyby nie to że jest on dość wolny, przez co pokonanie dużych odległości zajmuje mi sporo czasu. 

W związku z tym szykuję się powoli do zmiany mojego pierwszego wózka (tego niestabilnego). Stara się o dofinansowanie z PFRON’u i wkrótce będę musiał im przedstawić wybrany model oraz koszt jego zakupu. Chciałbym by był dobrze wyważony, stabilny, niewywrotny i w miarę szybki, z dość pojemną baterią. Ponieważ nie znam się na modelach wózków ani na tym jak one działają, chciałbym prosić was o pomoc w wyborze nowego, najlepszego dla mnie modelu. Z góry dziękuje za wszelkie uwagi, sugestie i porady. Pozdrawiam.

Jarek
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-12-11 07:24
Kazdy potrzebuje innego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Potrzebna porada przy zakupie wózka elektrycznego. (1189 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill