www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / jak to jest z prowdzeniem pojazdu na drodze? (4372 - wyświetleń)
- Autor biedrona Dodany 2006-08-23 08:48 Zmieniony 2006-08-23 09:17
Witam!
ja, jak i wielu moich znajomych rzadko spotykamy się z widoczną niepełnosprawnością. 
Jak pewnie wiecie, wynika to tez trochę z obaw, ale i nieświadomości.
Chciałabym Was prosić o pomoc i wypowiedzi na ten temat na forum, http://www.stopwariatom.pl/forum/wasze_propozycje/odp:niepelnosprawni_uzytkownicy_drog:1495/czytaj/#1495
Wasze uwagi pomogłyby nam - z nazwy przynajmniej pełnosprawnym - zrozumiec Waszą sytuację i problemy
Pozdrawiam;)
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-12-11 12:42
Dobry temat.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2019-12-11 17:10
Głupi temat... człowiek niepełnosprawny musi być 100% sprawny za kierownicą. Sama jestem kierowcą - znaczny stopień niep., jeżdżę 37 lat bezkolizyjnie i bez mandatu i nie jestem "niedzielnym"  kierowcą. Przejechałam 1000-ce km, niestraszne mi wielkie miasta, ani warunki atmosferyczne. Niestety już wiek robi swoje i chyba autko pójdzie w odstawkę :-) Trzeba znać granice... :-) Podsumowując ,,, kiedyś krążyło powiedzenie... "baba za kierownicą to... coś tam. Okazało się, że kobiety powodują mniej wypadków od mężczyzn i tak samo jest z ON. Wariatem może być człowiek bez względu na jakiekolwiek uwarunkowania... Faktem jest, że na drogach "głupków" nie brakuje...
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-12 12:16
Autor chyba jak większość społeczeństwa skreśla niepełnosprawnych
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / jak to jest z prowdzeniem pojazdu na drodze? (4372 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill