www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 134) (1857232 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2019-12-31 18:52
nie można sie bawić bo jak sie słyszy dzieci niepełnoletnie na nocna zmianę pracują od gdańska po zakopane to aż sie serce rwie by ta demokracje ukrócić
Nadrzędny - Autor Senomya Dodany 2020-02-06 13:42
Nadrzędny Autor Julama92 Dodany 2020-10-04 19:13
Lepiej najpierw poczytać na portalach zanim kupimy coś co sie nie przyda. Polecam https://madebylove.pl/ i https://moje-dziecko.pl/. Ciekawe informacje i testy produktów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2020-01-08 14:51
Starsza pani i telewizor

     W Domu Spokojnej Jesieni mówiono, że starsza pani była trochę wariatką. Miała bardzo dziwne przyzwyczajenie. Każdego wieczoru obejmowała i całowała telewizor. Asystent zapytał ją, dlaczego to robi.

     - Ten prezenter jest jedyną osobą na świecie, która pozdrawia mnie i uśmiecha się.

Bruno Ferrero

Prawda czy fałsz? Myślę, że pracownicy domów pomocy mogą potwierdzić to pierwsze. Może nie dosłownie to samo co w wykonaniu starszej pani, ale jej ostatnie zdanie.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-03 12:17
Smutne to bardzo :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-07-04 19:40
Boże, mogę zadać Ci pytanie?

Ja - Boże, mogę zadać Ci pytanie?
Bóg - Oczywiście.

- Ale nie będziesz zły?

- Nigdy nie jestem.

- Dlaczego tak często mnie dzisiaj rozczarowujesz?

- Co dokładnie masz na myśli?

- Cóż, obudziłem się zbyt późno!

Mój samochód nie dał się przez dłuższy czas uruchomić. Źle zrobili mi na obiad moją kanapkę i musiałem czekać na drugą - nienawidzę czekać. Kiedy wracałem do domu, zepsuł się mój telefon i to w momencie, gdy ktoś do mnie zadzwonił.I na dodatek, kiedy wróciłem do domu, chciałem się zrelaksować i zrobić masaż stóp moim nowym urządzeniem, ono po prostu nie działało!

Dzisiaj nic nie poszło dobrze! Dlaczego na to pozwoliłeś?

- Pozwól mi zobaczyć ...

Anioł śmierci był dziś rano przy twoim łóżku i wysłałem mego anioła, aby walczył o Twoje życie, a Tobie pozwoliłem spokojnie spać.

- Oh!

- Pozwoliłem, żeby Twoj samochód się nie uruchomił, ponieważ na Twojej drodze do pracy był pijany kierowca, nie spotkałeś go, bo wyjechałeś później.

Pierwsza osoba, która dziś zrobiła ci kanapkę, była chora i nie chciałem, żebyś się od niej zaraził. Wiedziałem, że nie możesz sobie pozwolić na chorobę, bo masz ważną pracę.

Telefon został zepsuty, ponieważ osoba dzwoniąca składała fałszywe zeznania. I po prostu nie chciałem, żeby twoje wypowiedzi zostały sfałszowane, więc nawet nie pozwoliłem, aby rozmowa się odbyła.

- Rozumiem Boże.

- Aha, a masażer stóp miał błąd techniczny i wysadziłby wszystkie bezpieczniki w domu. Pomyślałem, że lepiej nie siedzieć w ciemności, przez cały wieczór.

- Przepraszam, Boże.

- Nie musisz przepraszać - musisz tylko nauczyć się mi ufać... we wszystkim, niezależnie od tego, czy idzie dobrze, czy źle.

- Ufam ci.

- I nie wątp, że mój plan na ten dzień jest zawsze lepszy niż twój.

- Nie chcę wątpić Boże i pozwól mi powiedzieć. Dziękuję Boże za wszystko co dzisiaj mnie spotkało.

- Proszę bardzo, moje dziecko.

To był kolejny dzień, kiedy jestem twoim Ojcem - a ja uwielbiam opiekować się moimi dziećmi i zaglądać do nich.

Autor nieznany
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-07-08 11:17
Co tam, Ciebie ponownie filozofia wciąga? A własne przemyślenia poszły w kąt ?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-07-08 11:43
To też skłania do własnych przemyśleń. :-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-11-04 09:50
Trudny czas. Wspominamy tych co odeszli, a teraz znów musimy pożegnać się z bliskim. Smutny czas.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2024-02-27 10:25
Dużo czasu upłynęło od mojego ostatniego wpisu w tym wątku i choć są to "Nocne rozmyślania" , to piszę o poranku. Zastanawiam się nad tym, gdzie się podziała "dawna ekipa". Jeżeli jeszcze ktoś z Was tu zagląda to dajcie jakiś znak. Nawet na pw. Pozdrawiam Was serdecznie. :-)
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2024-03-08 21:56
zagladam zadko i ciesze sie ze sie odezwalas bo w polsce robi sie coraz smutniej icoraz gorzej wegetacja w kazdej dziedzinie myśle ze...... Pozdrawiam cie własnie w nocy dzis 8 marca
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2024-03-09 09:46
:-) :-) :-) Dzięki, że jesteś.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2024-03-11 11:09
Jak fajnie, że są jeszcze jacyś ludzie co nic nie reklamują ani nie sprzedają.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2024-03-11 13:24
Kucyk zaglądaj tu częściej, a będzie nas więcej. :-)  Może to innych zachęci do wejścia na forum. :-))
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2024-03-12 09:12
Zaglądam prawie codziennie. W zalewie reklam ciężko coś odnaleźć. Jakiegokolwiek działania ze strony Integracji nie widziałem już od dawna. Nie widać próby ograniczania reklam nie mówiąc już o jakiś merytorycznych odpowiedziach na problemy userów. Możemy jedynie wymieniać sobie nawzajem grzeczności co niniejszym czynie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2024-03-14 10:50
Pozostaje tylko żal, że takie forum rozpadło się przy pomocy tych, co mieli o nie dbać. :-(
Czy istnieją jeszcze jakieś fora dla ON?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Miłego dnia. :-)
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2024-03-21 23:26
dziś już wiosna i raczej powinienem być radosny a jednak nie jestem właśnie z powodu swojego inwalidztwa coraz ciężej mi się chodzi coraz ciężej myśli a także mam już chwile całkowitego urwania filmu i tak się gniecie moje zycie np przy ogladaniu filmów czy to polskich czy zagranicznych jak to dbają o pacjenta chorego jak mu wyszukują skad taka czy inna dolegliwość a w zyciu codzienny co mamy ? popatrz na swój pesel i co chcesz od zycia wegetuj i pomyśl o dniu następnym jeżeli możesz ogólnie szykuj się bo cię nikt tu niepotrzebne. Liczą sie tylko reklamy liczą sie tylko ludzie młodzi mocni a ci z 44 letnim stażem pracy są do odstrzału. I takie to jest zycie inwalidy emeryta w tej Polsce
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2024-03-25 08:52
No cóż nocne rozmyślania raczej pozytywne nie są.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 134) (1857232 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill