www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak wybrać grzejniki do domu? (5948 - wyświetleń)
- Autor Aliss Dodany 2015-11-23 12:32
Jakie grzejniki będą najlepsze do ogrzewania CO z piecem na węgiel? Mój mąż upiera się przy panelowych - co o nich powiecie? Mi osobiście zależy na wydajności oraz wyglądzie. Nie chcę aby straszyły pod oknem. Szczególnie że mamy fajny, nowoczesny wystrój w domu.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-23 14:04
   Kupując panel ( tańszy stalowy) musisz liczyć się z tym,że za kilkanaście lat przerdzewieje i trzeba będzie wymieniać. Panel aluminiowy jest bardzo trwały, podobnie jak  kaloryfer żeliwny. Właśnie takie ( żeliwne) mam u siebie od lat i jestem zadowolony. No cóż? Panele są ładniejsze ale trwałość i to, że wolniej żeliwne stygną to kompensuje.
Chyba popsułem Ci robotę ( reklamę), ale co tam...... Niech ludzie prawdę znają.
                                                          Waldi.
                                               
Nadrzędny - Autor bertek Dodany 2015-11-23 16:21
[usunięte]
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-23 18:51
Wpuszczasz ludzi w maliny - tyle, że się nie dają: płacą ci od postu? Czy od zakupu? Nooo zdradź mi tajemnicę :-)

Ogrzewanie podłogowe tylko elektryczne w grę wchodzi i zarżnie was finansowo - fajnie po ciepłym popierniczać ;-)

Ścienne znane, znane tłumoku. Tyle, że jak coś się stanie to ryć - kuć ściany trzeba. Zwykłe, tradycyjne najtańsze i bez patrzenia na urodę po ścianach ciepełko leci też z rurek, które można schować.
Nadrzędny Autor Esti Dodany 2015-11-24 11:24
A mi się bardzo podobają te grzejniki. Może nie należą do najtańszych, ale pod względem desingerskim jest naprawdę okey.
Nadrzędny Autor Szuwi Dodany 2019-03-28 14:53
No niestety ale grzejniki, ktore sa ładne są również drogie i w wielu przypadkach znacznie przewyższaja koszt ogrzewanie podłogowego. Sam obecnie jestem na etapie kładzenia ogrzewania i zdecydowałem sie na ogrzewanie podłogowe. Praktycznie wszędzie. Jeszcze nie wiem jak będzie sie sprawdzało ale czytałem o nim w sieci i opinie są bardzo dobre z uwagi na to, ze takie ogrzewanie jest tańsze oraz o wiele bardziej komfortowe dla zdrowia.

Nie zdecydowałem się na grzejniki praktycznie nigdzie.
Nadrzędny - Autor michal40 Dodany 2020-01-10 10:46
Może przeżucicie się na ogrzewanie energia elektryczną. Jeśli tak to warto zakupić odpowiedni grzejnik elektryczny. Więcej na ten temat na blogu. oto link: https://wentsystem.com/Grzejniki-elektryczne-do-lazienki-mieszkania-i-biura-jaki-grzejnik-wybrac-blog-pol-1538470911.html Z pewnych pwodów wybraliśmy rozwiązanie z grzejnikami elektrycznymi i nie żałujemy.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2020-01-12 17:30
A mnie co polecisz?, bo mi zimno w plecki :-) może jakiś na baterie - słoneczne np. ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2020-01-12 18:40
Na zimne plecki dobrze robi gorący chłopak. Może siebie poleci. :-)))))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2020-01-12 19:33
:-) W tym wieku to chłopaki też zimne :-))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2020-01-12 19:39
Przecież powiedziałam chłopaka, a nie dziadka z termoforem. :-))))
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-03 12:24
A może odrobinkę naleweczki? To nie tylko plecki ogrzeje ... :-D
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-10-28 15:27
Natomiast jak interesują was  różne  produkty/ akcesoria do wykonania instalacji grzewczych, to w   tym  kierunku nawet firma flamco polska  może  zadbać  o wasze potrzeby.   Mnie samą teraz zainteresowała   dystrybucja ciepła    i  chyba zdecyduję się na jej zakup.  Produkty mają mieć najwyższej jakości, to im zaufam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak wybrać grzejniki do domu? (5948 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill