www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zaproszenie do relacji, przyjaźni, dzielenia... (2005 - wyświetleń)
- Autor Helperman Dodany 2020-02-13 13:47
Cześć wszystkim. Jestem Marcin, 36 lat, okolice Kielc.

Postanowiłem zamieścic swój kilkuzdaniowy opis I zaproponować kontakt ze mną
dla tych którzy zechcą spontanicznie odpisać.

Otóż od kilkunastu lat jestem człowiekiem wierzącym. Wierzę w Boga który jest Miłością I pełen dobroci.
I tym chce się dzielić w odczuwalny dla innych sposób, zwłaszcza wobec potrzebujących.
Sam też mam pewne problemy zdrowotne I wiem że autentyczne relacje przyjaźni mają działanie terapeutyczne.

Także jeśli ktoś czuje się choćby trochę zachęcony to zapraszam.
Jestem uczciwy I skory do zyczliwego towarzyszenia.

Używam maila. Konta społecznościowego nie mam bo uważam je za rozpraszajace I mimowolnie
odciagajace od tego co najważniejsze.

9czerwiec@gmail.com

Pozdrawiam I wszystkiego dobrego.
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-14 09:19
trochę jak szukanie przyjaźni na siłę w każdy możliwy sposób
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2020-02-14 13:52
Niekoniecznie. Polska to duży kraj, jest wiele ludzi o tych samych potrzebach. Jakoś muszą się znaleźć. Ja życzę sukcesu.
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-14 14:28
Jeśli szukający ma czyste intencje to ok, jednak myślę, że trzeba też być ostrożnym, bo można spotkać różne formy wyłudzania danych itp.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2020-02-14 17:42
To też prawda.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2020-02-14 18:13
Wyłudzenia danych? Raczej nie.....chyba dzisiaj nikt już nie jest tak nieostrożny aby dać się nabrać.
Gdy pierwszy raz czytałem wpis zakładający ten wątek nasunęły mi się inne obawy. Ale najpierw cytat:

> jestem człowiekiem wierzącym. Wierzę w Boga który jest Miłością I pełen dobroci.<


>I tym chce się dzielić w odczuwalny dla innych sposób, zwłaszcza wobec potrzebujących.<


Nie chcę przesądzać, bo mogę się mylić, ale subiektywnie jakoś "pachnie" mi to "sekciarstwem"........
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-19 12:21
Może niekoniecznie odrazu sekciarstwem, ale ostrożność nigdy nie zawadzi ...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zaproszenie do relacji, przyjaźni, dzielenia... (2005 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill