www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca a umiarkowany stopień niepełnospr. (1464 - wyświetleń)
- Autor aniapek Dodany 2020-02-09 21:02
Witam. Leczę schizofrenie paranoidalną. Będę ubiegač się o stopień niepełnosprawnosci. Psycholog powiedxiala mi ze na pewno dostane stopien umiarkowany. Ja mam jednak pewne watpliwosci poniewaz pracuje w sklepie a nie w Zakladzie Pracy Chronionej. Czy fakt iż pracuje uniemozliwi mi otrzymanie stopnia umiarkowanego w powiatowym centrum ds orzekania o niepelnosprawnosci? (Musze z czegos zyc). Czy lepiej zatrudnic sie w zakladzie pracy chronionej? Dodam ze okresowo mam nawroty schizofrenii np. teraz przebywam na L4 z tego tytulu. Mam tez ogromne problemy z utrzymaniem stalej pracy. W roku 2019 pracowalam az u 14 rozn6ch podmiotow. Wszedzie mnie zwolnili po okresie probnym. Moim marzeniem jest stopien niepelnospr. i praca w Zakladzie Pracy Chronionej . Umozliwi mi to godne zycie.
Bardzo prosze o pomoc.
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-11 08:47
stopień niepełnosprawności daje godne zycie?
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2020-02-15 12:30
Zdrowie daje godne życie,  a tego nie ma póki co. Na otwartym rynku tez mogą obowiązywać te tzw "warunki chronione" czyli 7h pracy dla stopnia umiarkowanego
Nadrzędny Autor FAZON2018 Dodany 2020-02-26 14:53
Witam

Zachęcam do przeglądania ofert zamieszczanych na www.popon.pl
Jeśli chodzi o Pani pytanie, może Pani pracować w sklepie jak również w Zakładzie Pracy Chronionej. W jednym i drugim przypadku to pracodawca podejmuje decyzję, czy Panią zatrudnia. Ze względu na Pani niepełnosprawność może pracodawca skorzystać z dodatkowych korzyści np dofinansowania do wynagrodzenia dla Pani, o ile spełniać będzie warunki .
Jeśli mieszka Pani w jednym z województw, na których działa nasza fundacja zachęcam do rejestracji ( za posiadanym orzeczeniem)
www.fazon.pl

Powodzenia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca a umiarkowany stopień niepełnospr. (1464 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill