www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Karta parkingowa - odnowienie (4177 - wyświetleń)
- Autor mini21 Dodany 2020-03-02 01:37
Bry.
Mam małą zagwozdkę.

Za jakieś 2 tygodnie kończy się ważność mojej karty parkingowej.
Oczywiście chciałbym ją odnowić.
Mam już wydrukowany wniosek, przygotowane zdjęcie i opłacone cośki.

Problem w tym, że nie wiem KIEDY mogę to zrobić.

Dzwoniłem w jedno miejsce - powiedziano mi że po upływie ważności karty.
Dzwoniłem w drugie miejsce - powiedziano że na 2 tygodnie przed końcem ważności.
(wybaczcie, ale już nie pamiętam którą odpowiedź gdzie uzyskałem, ale jedna to była na Andersa, a druga tam gdzie się wpłaca bodajże, ale nie chcę wprowadzić w błąd).

Niestety, w internecie coś nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Wniosek będę składał osobiście na Andersa, ale nie mam kiedy podjechać żeby się wywiedzieć.

Czy ktoś dysponuje pewnym źródłem informacji i może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja?
Nadrzędny Autor nairam Dodany 2020-03-02 15:39
Witam. . Miesiąc przed upływem ważności karty. Możesz spokojnie składać dokumenty.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-05 13:17
Strasznie mnie denerwuje, jak jakiś niedouczony urzędnik podaje bezmyślnie jakieś informacje, zamiast powiedzieć, że po prostu nie wie. Potem otrzymuje się różne informacje i nie wiadomo komu wierzyć.
Nadrzędny - Autor mini21 Dodany 2020-03-05 13:32
Byłem złożyć papiery i jest dokładnie tak jak mówicie - miesiąc.
Strasznie to (NIE)śmieszne że pytając kilka osób od każdej otrzymywałem inne informacje, a na końcu wyszło coś jeszcze innego.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-05 15:57
Cieszę się, że przynajmniej na forum znalazłeś rzetelną informację.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Karta parkingowa - odnowienie (4177 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill