www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dwa miliardy (3340 - wyświetleń)
- Autor kucyk24 Dodany 2020-03-07 09:53
Brawo Pan Prezydent. W swoim Geniuszu Ten Wielki Człowiek postanowił skrócić męczarnie kilku tysiącom chorych na nowotwory. Wszyscy przecież wiedzą, jak ciężka jest choroba nowotworowa i jak ciężkie i czasami długie jest umieranie. Dwa miliardy to mogła być np. terapia po milionie złotych dla dwóch tysięcy ludzi. Czy doprowadziło by to do ich wyzdrowienia - to wątpliwe. Pewnie przedłużyłoby tylko ich chorobę i cierpienia ich rodzin. A tak mamy cichą decyzje o eutanazji i pozamiatane.
W zamian będziemy wszyscy mogli się cieszyć Naszą telewizją pokazująca nowe sukcesy Rządu wstającego z kolan, będziemy się radować informacjami o wydłużającej się długości życia i taniejącym oleju. Same pozytywy. Jeszcze raz gratulacje. Wiwat Prezydent, Wiwat Naród, Wiwat wszystkie Stany.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2020-03-07 12:00
Wiwat Prezes Wszystkich Prezesów, który tak przestawia  figury na szachownicy.
Najpierw jednak wyraźnie napiszmy: 1mld to  1 000 000 000 (tysiąc milionów). A więc dwa tysiące  milionów pójdzie na zaspokojenie potrzeb duchowych około 40%  naszego społeczeństwa i ...znacznych materialnych potrzeb ludzi z branży tv, którzy są filarami przewodniej siły narodu i im się to przecież należy. Reszta to drugi sort, mordy zdradzieckie, komuniści i złodzieje.
A chorzy tak dotowaną telewizję będą oglądać na oddziałach szpitalnych, w przerwach reklamowych narzekając, że szpital nie ma kasy na zatrudnienie, np. kilku więcej salowych, które muszą jedną ścierką wszystkie stoliki na sali ogarnąć. Na jednorazówki nikogo nie stać - ostatecznie szpital to nie telewizja, więc spokój tam w tych łóżkach. Jak się nie podoba - wyjazd ze szpitala, inni czekają w kolejce.
Potem będą zawzięcie  narzekać na marne żywienie. Może na ekranie wtedy pojawi się piękna i budująca opowieść, jak to najlepszy syn narodu lubi proste jedzenie.
Nadrzędny - Autor jarekcda Dodany 2020-03-08 10:52
Jeżeli TVP nie dostała tych pieniędzy niemiecka TVN byłaby górą- droższe pakiety reklamowe, przewaga w rynku medialnym i większy hejt na rząd i lizanie butów politykom PO.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2020-03-08 14:30

>Jeżeli TVP nie dostała tych pieniędzy niemiecka TVN byłaby górą- droższe pakiety reklamowe, przewaga w rynku medialnym i większy hejt na rząd i lizanie butów politykom PO. <


Człowieku!! Co Ty bredzisz? Koroniasty wirus Cię dopadł ? Gorączka ?  Czy tylko kłamać potrafisz ?  Jakie Niemcy ? Proszę doucz się i poczytaj sobie :

>TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna, wchodząca w skład Grupy TVN, dawniej należącej do grupy medialnej ITI, następnie zaś do Scripps Networks Interactive[2], a obecnie do Discovery[3]. Stacja rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 o godz. 19.00[4]. <


Więcej informacji masz tutaj:

>https://pl.wikipedia.org/wiki/TVN<

Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2020-03-08 15:51
Nie denerwuj się. To edukacja rodem z wiadomych mediów i bardzo dobrze 'wyedukowany' widz.  Gdyby nie tvn połowę afer i pewnego kryształowego pana  by się udało pod dywanem trzymać i nie należy się dziwić. A co w Polsce najlepiej działa? Przymiotnik niemiecki.:-)
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2020-03-08 16:51
Brawo. Wreszcie odezwał się Prawdziwy Polak Wyborca Drugiego Prezydenta Tysiąclecia /bo przecież wiadomo kto był Prezydentem Tysiąclecia/ i Prezesa. Niech zginą tysiące aby dokopać TVN i Niemcom. Walka o lepsza Polskę wymaga ofiar. W tym wypadku ofiarami mogą być najciężej chorzy a więc niepotrzebni już społeczeństwu. Jakie jeszcze kryją się tu rezerwy, ile niepotrzebnie pieniędzy Państwo wydaje na nieuleczalnie chorych. Za te pieniądze jaki piękny obraz Polski można pokazać w telewizji. Trzeba wreszcie dać odpór lewackiemu humanizmowi i poprawności politycznej. Niepełnosprawni, geje i inni odmieńcy niech siedzą w domach i niech uczą się patriotycznych piosenek z misyjnych programów TVP.
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-10 13:42
Cieszę się, że na tym forum "wyedukowani" przez obecną TVP są mniejszością :-)
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2020-03-11 20:28
Aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostatniej, Patria musiała pokazać środkowy palec chorym na raka. Dobrze że pokazała też środkowy palec prezydentowi, który chciał sypać piach w naoliwione tryby dobrej zmiany. Kurski był i został dzięki geniuszowi naszego Brylanta - Prezesa Tysiąclecia. Jesteśmy świadkami powstawania nowego powiedzenie, zamiast mówić, że ktoś zrobił kogoś w konia można powiedzieć że został zrobiony w dudę.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-13 12:48
Zwróćcie uwagę na ten cyniczny uśmieszek pojawiający się na ustach Kurskiego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dwa miliardy (3340 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill