www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Niedotrzymanie terminu Komisji d/s Orzekania o Niepełnospraw (1733 - wyświetleń)
Autor CatieBrie Dodany 2020-04-02 09:11
Witajcie.
Jestem  mamą dziecka z Zespołem Aspergera. W lutym wniosłam odwołanie od orzeczenia Woj. Kom. d/s O.Niepełnosprawności do Sądu rejonowego ( oczywiście prawidłowym trybem - prze z ww Komisję). Dziś mija miesiąc od daty przyjęcia przez nich mojego odwołania ( data na zwrotce z Poczty). Okazuje się , że Wojewódzka Komisja jeszcze nawet nie rozpatrzyła mojego odwołania ( nie mówiąc już o terminowym odesłaniu do Sądu) , ponieważ lekarze odmówili przychodzenia tam, by rozpatrywać odwołania. Oczywiście jest to zrozumiałe ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, ale nigdzie nie mogę znaleźć przepisów prawnych na taką sytuację. Czy Jest jakaś podstawa prawna, by w razie takich opóźnień sprawa z automatu została zakwalifikowana jako zgoda z odwołaniem ? Bardzo proszę poradźcie, gdzie szukać takich odpowiedzi . Pozdrawiam serdecznie, CatieBrie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Niedotrzymanie terminu Komisji d/s Orzekania o Niepełnospraw (1733 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill