www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożyczka dla niepełnosprawnych czy kredyt (1161 - wyświetleń)
- Autor Smalczynski Dodany 2020-04-07 13:48
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2020-04-07 16:38
Wczoraj słyszałam w jednym z programów telewizyjnych, którego nazwy nie chcę podawać, że ok. 3 mln emerytów ma egzekucje komornicze.
Byłam zaskoczona. Powodów takiego zadłużenia jest zapewne wiele.
Firmy pożyczkowe prześcigają się w pomysłach, jak zwabić klienta, mając świadomość, że wkręcają go w spiralę.
Zapisy w tarczy kryzysowej dotyczą banku, natomiast nie firm pożyczkowych, które bankami nie są. 
Bank ma jasne wymagania dt kredytu, firmy pokrętne i rolują klientów dosłownie, przekazując sobie ich na wzajem, przeliczając kredyt od nowa, z odpowiednim nałożeniem.

Panie Smalczyński, wiesz Pan  o tym i próbujesz, podejrzewam, siać reklamę gdzie się da.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2020-04-07 18:29
Już mu chciałem napisać, że jak znajdzie niech się pochwali, typowy reklamiarz ;-)

Z tymi kredytami tak jest, Jak rencista czy emeryt ma jakieś niespodziewane wydatki zdrowotne lub inne ważne, to odsetkami od niezapłaconej raty go zabijają.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożyczka dla niepełnosprawnych czy kredyt (1161 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill