www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / ogłoszenie grzecznościowe - poszukuję pracy zdalnej (3948 - wyświetleń)
- Autor domik Dodany 2020-02-10 11:45
Dzień dobry!

Mam siostrę, która ma 41 lat, średnie wykształcenie i właśnie jest w trakcie załatwiania orzeczenia (myślę, że może być lekkie - średnie, na pewno specjalne)
Nie wiem też, ile to potrwa, jednak rozglądamy się za pracą dla niej.`

Ma wykształcenie medyczne, obsługuje worda i excela, ma komputer i łącze 1 gbit
Bardzo dobra dykcja, empatyczna i kontaktowa - łatwo nawiązuje kontakty.

Uważam, że się nadaje do call centre, pracy jako copywriter (właśnie się zaangażowała i już wykonywała takie zadania).

Czy ktoś miałby jakieś propozycje?

(proszę o priva)

Pozdrawiam

Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-11 08:45
call center nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2020-02-15 12:27
Niech się postara o znaczny i nauczy biegle (np certyfikaty) niemieckiego lub francuskiego.
Nadrzędny - Autor domik Dodany 2020-02-15 16:38
nie wiem, kati25, czy ty kpisz czy faktycznie udzielasz "rady"

to chyba jednak na jedno wychodzi....
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2020-02-16 13:07 Zmieniony 2020-02-16 13:33
Nie kpię. W innym wypadku niż ponadprzecietne umiejetnosci miękkie i kilka języków obcych w stopniu zaawansowanym naraz, osoba z Pana rodziny będzie biła się z setkami innych OzN w identycznej sytuacji o miejsce pracy via pośrednik,  za minimalną krajową. Jest Pan przeciwnikiem minimalnej.
Nadrzędny Autor domik Dodany 2020-02-16 20:21
wiesz, z moich informacji wynika, że call centre narzekają na brak ludzi bez ponadprzeciętnych umiejętności....
dość powiedzieć, że osoba w moim wieku (47 lat) nie ma problemu ze znalezieniem pracy i to nie za minimalną..... (a to już jest ten czas, że powinienem mieć kłopoty i myśleć nad działalnością....)

siostra jest wykształconym medykiem i właśnie dostała pracę "dla zdrowych", za normalne stawki, więc sprawa nie za bardzo jest aktualna (chyba, że coś fajnego się trafi)

jak ona ma załatwić sobie znaczny???? tego nie rozumiem, do tego ma poświęcić kilka lat życia na naukę języków w stopniu biegłym?

ponadto nie jestem przeciwnikiem płacy minimalnej, jestem przeciwnikiem zaniżaniu wynagrodzeń, a to jest spora różnica.
W moim wieku człowiek nie jest w stanie za minimum się utrzymać, nawet mając rentę (rodzina i normalne wydatki kosztują nas tyle samo, co zdrowych, pensje natomiast mamy zaniżone, nie warto się dokształcać i podnosić kwalifikacje, ponieważ mamy limity zarobków - nazywam to dyskryminacją)

Może też źle napisałem - sam nie jestem niczyim przeciwnikiem, po prostu pomijam ogłoszenia z pensją minimalną. Szkoda mi na to czasu.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor JaninskaAnna Dodany 2020-03-13 10:16
poszukaj na jakiś portalach jest tego dużo https://www.gowork.pl/praca/praca-zdalna;st na przykład, ja pracuję jako informatyk i większość takich jest ofert, ale jako konsultant można też coś znaleźć czy programista, analityk
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2020-03-13 16:05
O,"informatyk" którego zadaniem jest spamowanie. ;-)
Płacą chociaż te 10 groszy za post?
Nadrzędny Autor domik Dodany 2020-03-14 09:57
Dziękuję za dobre chęci - jak mówiłem, ona ma już normalną pracę, jednak i ten link przeszukam - dzięki :-)

Kati - z przykrością stwierdzam, że jesteś forumowym trollem.
Nadrzędny - Autor tafena@wp.pl Dodany 2020-04-18 16:14
Wypełniaj ankiety przez internet dla panelu badawczego i wymieniaj punkty na pieniądze i nagrody!

Nagrody dla Ciebie w zamian za poświęcony czas to: przelewy 50 zł, doładowania telefonu, bony do sklepów lub gadżety firmowe!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie:

http://www.opinie-rejestracja.pl
Nadrzędny Autor erk12q Dodany 2020-04-23 19:40
dzieki
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / ogłoszenie grzecznościowe - poszukuję pracy zdalnej (3948 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill