www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyprawy w kuchni :) (1315 - wyświetleń)
- Autor pitar Dodany 2020-05-17 09:34
Czego używasz poza pieprzem, solą i cukrem? Przejrzałem wczoraj szufladę z przyprawami, mam tymianek, imbir, curry, czosnek granulowany, natkę suszoną, bazylię, zioła prowansalskie (które uwielbiam), cynamon i majeranek. Chyba jak na zapas u faceta potrafiącego ugotować kilka potraw to sporo smile A Wy czego używacie, do czego i jak dużo. Podzielmy się spostrzeżeniami.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2020-06-09 20:17
Okrasa używa wszystkiego co znajdzie na łące, zastanawiam się, czy nie iść w jego ślady, skoro w moim trawiastym ogródku najszybciej i najokazalej rosną: mlecz, krwawnik, szczaw i inne bliżej mi nieznane paskudztwo też podobno ziółko... :-))))
Nadrzędny Autor Słodka Dodany 2020-06-10 11:48
ja dostałam na urodziny taki stojak z 24 przyprawami i to poszerzyło moje spektrum :-) ale kupuję też gotowe mieszanki np. przyprawa do ryb czy do mięsa mielonego, bo sa dobre
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyprawy w kuchni :) (1315 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill