www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Problem z erekcją u mężczyzny (1661 - wyświetleń)
- Autor Kajka31 Dodany 2020-09-04 07:25
Na pewno zdarzyły wam się takie sytuacje z męską niemożnością... mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli. Jak wtedy zwykle reagujecie? Mówicie, że nic się nie stało? Jak wybrnąć z takiej sytacji :-) ? Dodam, że mój facet też wtedy traci ochotę na wszystko. Ehh.
Nadrzędny - Autor tessla Dodany 2020-09-07 09:07
A jak czesto Twój ma takie problemy? Bo jeśli jest to jedynie rzadka sytuacja to faktycznie można wtedy ją zignorowac i uznać to jako wypadek przy pracy. Jednak jeśli cos takiego jest częste to powinniście interweniować bo może to oznaczać począki imptencji . Nie jest to takie rzadkie w obecnych czasach, nawet wśród młodszych mężczyzn. Może powinien spróbować sobie ziołowych tabletek na erekcję? Dobre wspomagające działanie mają tabletki Cum on.
Nadrzędny - Autor Kajka31 Dodany 2020-09-08 08:41
No właśnie coraz częściej. Gdyby tak nie było, to bym przecież nie pisała.
Staram się wyjść z tego delikatnie żartując, aby nie powstawała niezreczna sytuacja, ale w rzeczywistości jest trochę niezręcznie.
Ten Cum on - czytałam trochę na jego temat... możesz coś więcej napisać? Jak działa? Długo trzeba brać? Ile kosztuje? Czy jest dostępny w aptekach?
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2020-09-09 08:45
Zamawiamy przez internet. Jak wpiszesz w wyszukiwarkę cum on to wyskoczy Ci wiele sklepów. Mozesz poszukać. Efekt nie jest od razu jak w przypadku takiej viagry na przykład. Trzeba to brać przez jakis czas . Jednak ma to tą przewagę,ze jest to długotrwałe i długofalowe a nie jedynie na czas brania tabletki.... Koszt moze nie jest taki tani. NIe oszukujmy się, do najtańszych srodków nie należy ale jestem zdania,że jeśli chcesz kupić coś porządnego to musisz zapłacić a nie kupować sobie coś taniego co nie będzie działąło.
Nadrzędny Autor biozdrowie Dodany 2021-10-14 11:16
Jeżeli nasilają się problemy z erekcją może warto wypróbować suplementy np. ErogenX https://biozdrowo.pl/erogenx-opinie  Lepiej reagować wcześniej niż żałować, gdy już będzie za późno..
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Problem z erekcją u mężczyzny (1661 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill