www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Konsultant z j. czeskim, węgierskim lub francuskim (1224 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2019-12-13 15:17
Nasz Klient należy do światowej czołówki firm z sektora bielizny damskiej. W swoim międzynarodowym zespole specjalistów obsługujących Klientów zagranicznych oferuje miejsca pracy dla Kandydatów posługujących się językiem czeskim, francuskim lub węgierskim.

Szukasz pracy zdalnej i posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności?

Rekrutujemy na stanowisko: Konsultant z j. czeskim, węgierskim lub francuskim - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

•    zarządzanie procesami w obrębie płatności Klientów zagranicznych,
•    wydawanie decyzji o zdolności kredytowej Klientów na podstawie ich historii rachunku, zgodnie z przyznanymi limitami,
•    aktywna analiza rachunków Klientów w obszarze płatności,
•    sporządzanie specyfikacji i audytów rachunków,
•    wsparcie dla Klientów, którzy mają trudności finansowe,
•    uczestnictwo w projektach globalnych,

Wymagania:

•    znajomość jednego z w/w języków w mowie i piśmie to warunek konieczny,
•    orzeczenie o niepełnosprawności,
•    dobra znajomość j. angielskiego,
•    doświadczenie w pracy w obszarze obsługi Klienta,
•    znajomość programu EXCEL,
•    mile widziane doświadczenie w SAP,
•    duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
•    umiejętność analitycznego myślenia i pracy w szybkim tempie.

Oferujemy:

•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•    znajomość języków i posiadane umiejętności warunkują wysokość wynagrodzenia.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym http://www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2020-10-07 06:49
nieaktualne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Konsultant z j. czeskim, węgierskim lub francuskim (1224 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill