www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Uzależnienie od alkoholu (2247 - wyświetleń)
- Autor Julia Ptak Dodany 2020-10-23 11:26
Dzień dobry,
mój mąż od kilku miesięcy nadużywa alkohol. Wcześniej jego picie ograniczało się do spożywania piwa. Co prawda pił go coraz częściej. Natomiast już od 8 miesięcy, odkąd stracił pracę sięga po mocniejszy alkohol. Pije wódkę, wraca do domu pijany, kłamie i stał się zupełnie obcą osobą. Nigdy bym nie pomyślała, że moją rodzinę spotka problem alkoholowy i naprawdę nie wiem co mam z tym zrobić. Bardzo się boję o nasz związek, o jego zdrowie. Czy naprawdę istnieją jakieś skuteczne metody leczenia takiego uzależnienia? Muszę pilnie coś zrobić. Bardzo proszę o pomoc!
Nadrzędny Autor Klaudia Mazuryk Dodany 2020-10-23 11:38
Cześć,
znam ten ból, też musiałam przez to przejść. Dobrze, że szybko reagujesz, to jest bardzo ważne w przypadku choroby alkoholowej. Ja o tym nie wiedziałam, dlatego jak choroba, tak też jej leczenie trwało dłużej.
Ale ze swojej strony mogę polecić prywaty gabinet Disulmed: https://esperal.wroclaw.pl/ - nadali mojemu mężowi szybkiej, profesjonalnej pomocy i tylko dzięki ich usługom poradziliśmy sobie z tym problemem. Mój mąż miał zabieg wszywki esperalu i też przez rok chodził do nich na psychoterapię. Ale z tego co wiem, w ofercie mają też detoks. Trzymam kciuki i powodzenia!
Nadrzędny Autor Paweł Surynt Dodany 2020-10-23 14:50
W tym artykule krok po kroku został opisany proces leczenia alkoholizmu: https://nasz-gabinet.pl/jak-rzucic-picie-metody-na-alkoholizm/
Polecam się zapoznać, następnie skonsultować się z lekarzem, który dobierze odpowiednią metodę leczenia. Jest to taka sama choroba jak każda inna, a więc wymaga profesjonalnego leczenia. Na stronie jest nr tel do przychodni. Bardzo polecam, najwyższa jakość usług. Mi to pomogło, ale wiadomo że każdy ma inny organizm. W każdym razie warto spróbować.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Uzależnienie od alkoholu (2247 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill