www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Buty w większych rozmiarach zimowe (747 - wyświetleń)
- Autor tessla Dodany 2020-11-27 08:22
Mam spory rozmiar buta oraz szukam dla siebie butów w nieco wiekszych rozmiarach.

Poza tym czy rzeczywisćie warto jest kupwoać drogiie ubrania oraz buty? Czy rzeczywiście są warte swojej jakości?
Nadrzędny Autor bankawstanka Dodany 2020-11-27 10:23
Obecnie dobre ceny na buty ma sklep Buty xl:
https://www.butyxl.pl/kozaki-damskie-duze-rozmiary

Zobacz sobie na stronie.
Chyba nie do konca tak jest z ta super jakością proporcjonalnie do ceny. mam t-shirty z h&m i mam t-shirty z massimo duty - niczym się nie różnią, żywotność taka sama. Wiec czasem płąci się za markę, no umówmy się. Dżinsy z Zary mają spoko jakość i krój i wg mnie niczym nie róznią się od levisa. Ale w butach np można zauważyć jakość w marce - przede wszystkim wygodna, ścieranie, itd. To samo swetry - skład ma ogromne znaczenie. Myślę, że sporo osób kupowaniem markowych rzeczy podnosi sobie ego. Jest też kwestia eksploatacji - ja mam buty z ryłko, które mają 12 lat i są w zasadzie nie zniszczone, z nam osoby, które rozwalają buty w ciągu sezonu - i nie, nie jest to kwestia liczby kroków i jeżdzenia autem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Buty w większych rozmiarach zimowe (747 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill