www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Niepełnosprawność ruchowa i nowe dolegliwości (2335 - wyświetleń)
- Autor marci24 Dodany 2021-01-14 08:39
Witam
Orzeczenie o niepełnosprawności mam głównie ze względu na wady ukladu ruchowego-wady wrodzone. Od pięciu lat męczą mnie bóle reumatyczne (zmiana ciśnienia atmosferycznego, zmiany pogody ze słonecznej na opady) sprawiają że bolą mnie stawy i czasami głowa. Każdy tylko dziwi się w tym lekarze jak osoby o wiele starsze ode mnie że w "tym wieku" już mam te bóle. Oraz co jakiś czas raz na 3 miesiące mam migrenę.
- Nie liczę na zmianę grupy inwalidzkiej z umiarkowanego na znaczny stopień, ale chciałem się zapytać czy ze względu na moje dolegliwości w/w warto zebrać te nowe dokumenty nt. Migren oraz bóli reumatycznych i dołączyć do swojej dokumentacji w orzecznictwie ds. niepełnosprawności?
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2021-01-16 19:11

> ale chciałem się zapytać czy ze względu na moje dolegliwości w/w warto zebrać te nowe dokumenty nt. Migren oraz bóli reumatycznych i dołączyć do swojej dokumentacji w orzecznictwie ds. niepełnosprawności?


To ja odwrócę to pytanie: jakie wady miałoby Twoim zdaniem zdobycie takiej dokumentacji (tj. czemu wahasz się, czy to zrobić)?. Bo ja żadnych wad tego rozwiązania nie widzę: najwyżej będziesz miał więcej papierów potwierdzających stan zdrowia...
Nadrzędny Autor blumedica Dodany 2021-01-28 10:04
Warto robić to zawsze, nigdy nie wiadomo jak może ci to ułatwić sprawę gdy zmieni się coś w Państwie. Życzę wszystkiego dobrego! Zespół https://www.blumedica.pl/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Niepełnosprawność ruchowa i nowe dolegliwości (2335 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill