www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prezent dla dziadka (2646 - wyświetleń)
- Autor Tomekpl Dodany 2021-02-05 10:46
Cześć wszystkim!!

Jestem wnuczkiem mojego 90-letniego dziadka. Ogólnie mój dziadek wspaniale się trzyma... Fakt jest trochę schorowany, ale pomimo wieku jeździ jeszcze samochodem. Mój dziadek jest wspaniały, ponieważ kiedyś był kierowcą i aż do Teraz praktycznie nigdy nie rozstaje się ze swoim autem. Chciałbym mu zrobić fajny i ciekawy prezent, kupić mu coś ciekawego i oryginalnego.
Jak myślicie Vouchery ze strony GoldenGift będą dla niego dobrym pomysłem? Od jakiegoś czasu zbieram na jeden z Voucherów i upatrzyłem dla swojego dziadka lot balonem.
Nie jest to aż tak ekstremalna atrakcja i na pewno nie zmrozi mu to krwi w jego starych żyłach. Po prostu chciałbym, żeby mój niepełnosprawny dziadek, przeżył ciekawą i spokojną przygodę.
Jak myślicie... To dobry pomysł? Jakie waszym zdaniem będą najlepsze prezenty? Biorąc pod uwagę to, że mój dziadek jest niepełnosprawny.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2021-02-05 17:58
Reklamując stronę wymyśl bardziej oryginalną historyjkę, nie ośmieszaj się chłopie:-(
Nadrzędny Autor siemaquore Dodany 2021-02-07 18:49
popieram Sonka chyba ze chce dziadka zabić? 90 letni i samochód ludzie toż to psychicznie nierealne mówiąc delikatnie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prezent dla dziadka (2646 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill