www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Filmy i seriale online? (3970 - wyświetleń)
- Autor Macias1 Dodany 2020-07-15 00:13
Oglądacie w firmie relaksu? Jakieś filmy i seriale online
Nadrzędny - Autor ewelinabonska Dodany 2020-07-26 18:38
Hej!

Polecam Modern Family - Współczesna Rodzina. To ostatnio odkryty przez mnie sitcom. Mega spoko ;-)
Nadrzędny Autor widlo Dodany 2021-05-29 07:45
posuzkuje własćie jakiegoś dobrego serialu :-) chyba wybiorę ten
Nadrzędny Autor Dynia Dodany 2020-08-04 17:15 Zmieniony 2020-08-04 17:19
Polecam zainstalować sobie Kodi - instrukcje są na necie i youtubie. Wszystko darmowe i bez żadnych rejestracji. Gromadzi dane z wielu platform - alltuba, cda, horror tube itd. Ogromna ilość filmów! Ma fajne dodatki jak fanfilm czy 3filmy. Trzeba tylko poinstalować odpowiednie repozytoria. Wszystko jest pięknie skatalogowane. Ostatnio męczyłam kolejny raz Mandaloriana i dla przypomnienia Lucyfera, bo zaraz będzie 5 sezon. I prawie się poryczałam gdy zobaczyłam wszystkie sezony kultowego Archiwum x. Od siebie mogę polecić genialny serial produkcji HBO Czarnobyl, super serialn stranger Things i rozwalający mózg Castle Rock - oba sezony. I prawie zapomniałam o WIEDŹMINIE - obowiązkowa pozycja dla graczy. Wikingowie też jest mega ale ostrzegam że jest bardzo brutalny i momentami nawet obrazoburczy. No i tak na szybko to jeszcze Templariusze ale ten wyprodukowany przez HBO - jest świetny, wiadomo - rycerze, miecze i te sprawy.
Nadrzędny Autor Tomekpl Dodany 2020-09-03 11:51
Wielu z nas lubi oglądać filmy i seriale online. Nie każdy jednak wie gdzie najtaniej można obejrzeć dany film lub serial. Z pomocą przychodzi portal Vod1

Korzystam i oszczędzam. Jeśli oglądacie seriale i filmy online napiszcie proszę na jakich portalach. 
Nadrzędny Autor jupil Dodany 2021-04-27 17:45
owszem ze tak :-) n youtobe i netfiksie sporo :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Filmy i seriale online? (3970 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill