www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Higiena uszu (905 - wyświetleń)
- Autor ron33 Dodany 2021-06-10 11:40
Dzień dobry! Higiena uszu to temat ważny, a jak dość jasno wynika z moich obserwacji niestety przez wiele osób w naszym kraju zaniedbywany. No właśnie, a jak wy moi drodzy dbacie o swoje uszy i ich higienę? Muszę wam przyznać, że moim ostatnim odkryciem z tego zakresu jest specjalny spray do uszu. Nie dowiedziałbym się o nim, gdybym nie przeczytał na tej https://www.fonix.pl/higiena-uszu stronie internetowej. Co niezwykle istotne, takie rozwiązanie jest bezpieczne i może być stosowane nie tylko przez dorosłych, ale także przez dzieci. Warto też wspomnieć parę słów na temat składu. W tym przypadku jest on naturalny i zawiera m.in. olejek miętowy. W razie czego szczegóły możecie znaleźć na tamtej stronie w internecie. Oczywiście o higienę uszu należy dbać w sposób prawidłowy. Jeżeli chcielibyście poznać więcej informacji na ten temat, to mogę podpowiedzieć, że na tamtej stronie wszystko jest dokładnie opisane. Osobiście uważam, że warto zajrzeć, zdobyć nowe informacje i zadbać o swoje uszy już dzisiaj!
Nadrzędny - Autor Dynia Dodany 2021-06-10 16:38
Kupiłam to badziewie gdy miałam problem z uchem. Tak mi zatkał przewód słuchowy ten "super produkt" że musiałam mieć przepłukiwane. To tragiczny produkt, który tylko pogarsza sprawę przy chorych uszach. Dałam się nabrać na ten "cud", głupia ja. Nigdy więcej!
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2021-06-10 18:54
Miałam takie same doświadczenie. Przy okazji dowiedziałam się, co to jest cisza absolutna. Nie mogłam doczekać się rana, 150 zł kosztował mnie powrót do przestrzeni dźwięków. Nigdy więcej żadnej "cud higieny". Woda i mydło - najlepszy cud. :-)
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2024-01-05 18:55
Badania słuchu Bydgoszcz w OtoSonica to kompleksowe usługi diagnostyczne, które są niezbędne dla precyzyjnego określenia stanu słuchu. Dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczeniu specjalistów, pacjenci mogą liczyć na dokładne badania, które pomogą w ustaleniu najlepszego sposobu leczenia lub doboru aparatu słuchowego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Higiena uszu (905 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill