www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent dla babci (945 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2021-06-08 12:35
Moja babcia kończy niedługo piękny wiek 80 lat!
Zwracam się do Was z prośbą o podrzucenie pomysłu na prezent dla babci.
Jest jeden problem. Babcia ma Alzheimera.
Chciałabym jej kupić cos przydatnego, czegoś co będzie używać. To jest naprawdę mega trudne.
Dostała już komplet pościeli, koce, kubki, storczyki przy wcześniejszych okazjach.
Nie wchodzą w grę kosmetyki ani książki.
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2021-06-08 13:02
Moja dostala telefon dla seniora, taki mega prosty. A wcześniej bała się jak ognia o tylko chciala mieć telefon stacjonarny z cyframi na tarczy do krecenia. Teraz za nic się z telefon nie rozstaje i uważa że to decyzją życia, telefon ma przycisk alarmowy.

Czy babcia jest religijna? Jeśli tak to moze pudelko na różaniec?
https://www.meritohurt.pl/etui-i-pudelka-na-rozance/pudelka-na-rozance.html

Znajdziesz je na tej stronie.
Nadrzędny - Autor gimpel Dodany 2021-06-23 13:01
Jako że moja babcia dość dobrze radzi sobie ze sprzętem to ja jej zamówiłem na lantre.pl nowego iphona. Chciała wymienić od dawna telefon, radzi sobie z nim całkiem dobrze, zadowolona jest. A że tam mieli najlepszą cenę w sieci to stąd taki wybór.
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2024-02-16 16:52
A  może  warto byłoby postawić na jakieś  naturalne i  wartościowe kosmetyki?  Co wy na to?  Według mnie  coś  takiego  będzie naprawdę  super na prezent... Jakby  nie było dobre  mydło dziegciowe,   kremy czy inne kosmetyki zawsze się przydadzą.  Zobaczcie w   tym  kierunku propozycje firmy  4 Szpaki, ponieważ mają niezłe ceny i bardzo dobre gatunkowo produkty. 
Nadrzędny Autor poli789 Dodany 2024-03-27 00:05
Babcie zazwyczaj znane są z tego, że lubię szydełkować i właśnie na szydełku babcie tworzą dla nas jakieś piękne rzeczy. Dlatego pomyślałam, że fajny będzie prezent w tej kategorii. Na pewno przyda się Wam pasmanteria internetowa, w której znajdziecie spory wybór różnego rodzaju produktów. Bardzo duży wybór znajdziecie w ofercie na stronie https://alemotek.pl - Pasmanteria online - sklep krawiecki | Sklep Alemotek.pl.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent dla babci (945 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill