www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Jak namówić dziecko do tranu? (2418 - wyświetleń)
- Autor ron33 Dodany 2021-07-01 15:14
Cześć! Zastanawiam się namówić dziecko do spożywania tranu. Zakupiłem normalny w butelce, mały mówi, że jest to obrzydliwe i zawsze jest problem. Próbowałem dodawać cukru czy po prostu dodawać tranu do potrawy, ale nic z tego. Myślałem o tranie w kapusłkach, na przykład coś takiego www.mollers.pl Czy takie rozwiązanie jest dobre? Chodzi mi głównie o to, czy nie czuć smaku tranu, bo skład widzę jest bardzo dobry i ma wszystko co olej z wątroby dorsza powinien mieć.
Nadrzędny Autor Janina263 Dodany 2021-07-06 09:54
Temat tranu jest dość specyficzny, bo tran nie jest zbyt smaczny, najlepszym rozwiązaniem jest tran w kapsułkach.
Nadrzędny Autor Dynia Dodany 2021-07-07 12:03
Przecież są trany smakowe, przygotowane specjalnie dla dzieci, właśnie ze względu na smak. Nie będę tu linków wklejała, wygoogluj sobie. Tran w kapsułkach dla dziecka to raczej nie jest dobry pomysł, bo kapsułki są duże.
Nadrzędny Autor Melchior8723 Dodany 2021-12-15 19:42
Tak naprawdę chyba nie ma na to sposobu.
Nadrzędny Autor Kdom75 Dodany 2022-05-09 00:35
Zgadzam się z twierdzeniem, że w kapsułkach jest najmniej uciążliwy. Skoro podajemy to dziecku, to jak w wielu przypadkach, dobrze jest użyć fortelu, bo wszystko, co dobre, niekonieczne musi smakować, ale nie o pobudzenie kubków chodzi, a o inne narządy, które aż się ślinią na sam pomysł, a jaką wielką radość sprawiamy, dajmy na to brzuszkowi :-). Moja Mama, a wcześniej Babcia miały powiedzenie - nie mogę, to przez nogę i tak mi zostało :-). Żyję!!! :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Jak namówić dziecko do tranu? (2418 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill