www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konsultacje dla osób po wypadku (1332 - wyświetleń)
- Autor Arekl Dodany 2020-07-05 06:28
Miałeś wypadek i w wyniku wypadku zostałeś osobą niepełnosprawna?
Twoje życie uległo wywróceniu do góry nogami i nie wiesz jak masz teraz żyć.
Zadzwoń a może będę mógł Ci pomóc w dostosowaniu Twojego otoczenia do nowych realiów życia codziennego.
Życie po wypadku często nie wróci już do tego co było ale dzięki rozmowie mogę Ci pomóc uzyskać finansowanie na przystosowanie do nowych wyzwań.
Rozmowa nic nie kosztuje a może sprawić, że Twoje życie będzie latwiejsze.
Zamiast wypożyczać sprzęt rehabilitacyjny używany mogę Ci zapewnić nowy na najwyższym poziomie i to BEZPŁATNIE.

Jedyne co musisz zrobić to porozmawiać że mną to nic nie kosztuje a może zmienić Twoje życie.
791 131 976
Nadrzędny Autor Dynia Dodany 2021-07-13 14:34
Bardzo mocno przestrzegam przed firmami które reklamują się w necie jako pomagające osobom po wypadkach. Bądźcie ostrożni. Miałam z taką firmą do czynienia. Reklamowali się w identyczny sposób a potem okazało się że biorą wysoki procent od odszkodowania i bardzo trudno się ich pozbyć. Nie są ani prawnikami ani radcami to osoby takie jak w PZU czyli z ulicy. Uważajcie i nie dajcie się nabrać!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konsultacje dla osób po wypadku (1332 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill