www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Masaż erotyczny Radom za darmo (3263 - wyświetleń)
- Autor SebastianMasaz Dodany 2021-07-27 20:11
Witam. Nazywam się Sebastian, mam 22 lata i mieszkam w okolicach Radomia. Przeczytałem ostatnio artykuł o potrzebach seksualnych osób z niepełnosprawnościami, a zawsze chciałem się nauczyć masażu erotycznego. Jeśli jest kobieta powyżej 18 r.ż. z niepełnosprawnością ruchową lub znasz taką osobę, która ma ochotę na taki masaż chętnie go wykonam. Proszę o kontakt na adres email sebastian.radom29@gmail.com
Nadrzędny Autor Luigi1839 Dodany 2021-11-19 12:50
Nie wiem czy takiego masażu można się szybko nauczyć.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-02-25 16:26
Kupcie sobie Suplement diety Sex Elixir Spanish Fly - 15 ml  - https://sexshop112.pl/7-suplement-diety-sex-elixir-spanish-fly-15-ml.html wtedy to dopiero nabierzecie ochoty na zbliżenia. To tzw. hiszpańska mucha. Ma naprawde fajne działanie i warto ją kupić, bo wiadomo jak teraz jest - dużo stresu, życie w ciągłym biegu, a to wszystko nie sprzyja życiu łóżkowemu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Masaż erotyczny Radom za darmo (3263 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill