www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Problemy z erekcją (2312 - wyświetleń)
- Autor pitar Dodany 2021-09-13 07:29
Moje problemy z "męskimi sprawami" zaczęły pogłębiać się po 40stce. Czy są tutaj jacyś faceci, którzy też mają problem ze spełnieniem "małżeńskich obowiązków". Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.
Nadrzędny - Autor kowals Dodany 2021-09-14 06:59
A próbowałeś się dowiedzieć może jaka jest może przyczyna tego typu problemów? Bo może być ich sporo. Na przykład nieodpowiednia dieta czy nieodpowiednia ilość aktywności fizycznej. Poza tym takie problemy się po prostu zdarzają. Szczególnie w tym wieku. Niekoniecznie wysyłam Cię do lekarza ale czy zastanawiałeś się moze nad witaminami? Dobre działanie mają suplementy z żeń szeniem albo sam żeń szeń.
Nadrzędny - Autor pitar Dodany 2021-09-14 10:03
Zrobiłem sobie badania ogólne. Nawet hormony przebadałem ale wszystko jest ok. Zastanawiałem się nad jakimś suplementem, widziałem,że sporo się tego ostatnio reklamuje ale nie mam do tego zaufania. Czy aby nie jest to efekt placebo? Brałem pod uwagę również viagrę ale mam nadciśnienie. Wprawdzie lekkie ale wiem,że przy nim nie można brać tego typu srodków.
Nadrzędny Autor kowals Dodany 2021-09-14 12:22
Sam jak kupowałem środek to bałem się ze będize to placebo, jednak na szczęscie okazało się ze nie i że jest działanie. Brałem Cum on, poczytaj sobie opinie o środkach, ten ma bardzo dobre.No i jest dopuszczony do sprzedaży przez polski rejestr farmaceutyczny.
Nadrzędny Autor JanekR Dodany 2023-11-02 20:15
Nadciśnienie, szczególnie jeśli nie jest ciężkie, nie musi być przeciwwskazaniem do stosowania takich leków. Ziołowe preparaty niewiele dają, ale sildenafil (i inne tego typu związki) daje radę. Najlepiej byłoby się z lekarzem skonsultować i ustalić, czy przy Twoim nadciśnieniu możesz brać. Nie ma sensu rezygnować z aktywności... Podrzucam artykuł w temacie https://leki.pl/poradnik/problemy-z-erekcja-czy-sildenafil-to-jedyne-rozwiazanie/
Nadrzędny Autor Kdom75 Dodany 2022-05-09 00:55
Tak bardzo dokucza Ci ten problem? To Twój problem, czy partnerki/partnera?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Problemy z erekcją (2312 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill