www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 688) (7140082 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2021-08-30 22:10
milo znów usłyszeć i przeczytać cos od stałych formowaczów bo ci nowi to tylko odnośniki i nic więcej Tak wiec masz racje jesień tuz tuz luzu wokół nie ma tylko polityka i polityka czekam wiec na mily temat i pozdrawiam Cie cieplutko
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-08-31 11:53
Fajnie, że się odezwałeś. :-))
Masz rację , wszędzie polityka, a jak nie to, to "gotowanie na ekranie". Wszyscy się teraz wymądrzają w sprawach gotowania egzotycznych dań, to tak jakby już nasza wspaniała staropolska kuchnia zupełnie zniknęła. Nawet się nie chce telewizji włączać. Najczęściej więc czytam książki. Teraz latem to są lekkie "babskie czytadła". :-)))))
Pozdrawiam Cię deszczowo. :-))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2021-08-31 17:16
To i ja się odzywam, znaczy się jestem.
Też pozdrawiam:-)
Od jutra nowy rok szkolny, życzę Wam samych szóstek:-), nie ważne z jakiego przedmiotu, może być też z w-fu:-)
Moja wnuczka właśnie rozpoczyna edukację, przeżywa, myślę, że będzie to stres krótkotrwały.

I niestety, jesień za progiem...
Kolorowa.
Cieszmy się każdą chwilą.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-08-31 18:18
Witaj sonka. :-)))

Lubię jesień złotą i słotną też lubię. Kocham zapachy jesieni. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2021-09-01 16:12
"..... a mnie jest szkoda lata...." i "... żegnaj lato na rok...." Każda pora roku jest piękna, lecz lata w tym roku było zdecydowanie za mało. Też ogarnęła mnie nostalgia za minionymi latami szkolnymi, beztroską, ale i niewiadomą wówczas - bo przecież każdy ma obawy przed nowymi wyzwaniami, dziecko też. :-))) Nie dziwię się Twojej wnuczce - ale masz rację, to krótkotrwały stres. Grupa sobie poradzi. Choć z obecnym ministrem to nie wiem... :-))))

Pozdrawiam Forumowiczów tych piszących i tych czytających :-))
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2021-09-20 16:56

>Nie dziwię się Twojej wnuczce <


Przepraszam, Kryształku, że dopiero teraz Ci odpisuję.
Tak, w szkole wszystko ok.  Stres minął już na 2 dzień, bo okazało się, że 3 koleżanki są z jej grupy przedszkolnej.
Jest w klasie dwujęzycznej, bardzo zadowolona. Wszystkie lekcje są od rana, potem różne dodatkowe, sportowe, basen, obiad itp...
Oby jej zapał nie minął:-)
Nadrzędny - Autor Zośka Dodany 2021-09-15 12:31
Już połowa września ;-) ale pogoda piękna :-) Zmęczyła mnie praca, więc zajrzałam na wszystkie fora (do FB jeszcze  nie doszłam). Smutno tu :-( Ty, Sonka i chyba...Kryształek próbujecie ożywić to forum. Tak na moje oko, forum ożyje jeśli zniknie "kropek" i "W-zetka", a Ty i ...zapomniałam nicku, przetaniecie nawracać... :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-09-15 16:44
Już prawie wszyscy zniknęli,  a Ty chcesz żeby jeszcze ktoś zniknął? Nie przesadzaj. Im nas więcej , tym lepiej. :-)))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2021-09-20 17:01

>Już prawie wszyscy zniknęli <


Lidia, nie zniknęli tylko ich czas pogania-)
Pewnie zapomnieli, że "A gdy cię czas pogania, przodem puszczaj drania":-)

Samej mi go brakuje, ale....idzie jesień, to czasu będzie więcej:-)

Zdróweczka życzę:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-09-21 10:53
:-)
Nadrzędny - Autor Zośka Dodany 2021-09-22 21:29
Źle się wyraziłam, może powinni zniknąć "wszystkowiedzący" i "nawiedzeni"?
"...Już prawie wszyscy zniknęli" mnie o niestety nie dziwi :-( te ciągłe pomówienia, sugestie itp. zwłaszcza ze strony kropka:(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-09-23 08:42
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień."
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-08-27 18:02
Hej, gdzie się podziewacie? :-))))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-09-07 19:06
Jesteśmy tu ...czasem ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-09-08 07:30
Szkoda, że tylko czasem. :-) Pozdrawiam i życzę pięknego dnia.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2021-09-20 16:16
Wczoraj był dzień kawy, a w sobotę dzień miłości. :-)) Zatem zapraszam na ten cudownie pachnący, gorący napój, a co do miłości?... "kocham Cię życie.... " H. Banaszak :-))) Doskonale pasuje do kawusi.

Niestety nie wiem komu/czemu przypisany jest dzisiejszy dzień :-))

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2021-09-20 16:26

>Wczoraj był dzień kawy, a w sobotę dzień miłości <


Kryształku, dzisiaj jest dzień przedszkolaka:-)
Kto ma małe dzieci/wnuki to wie.
A gdyby taki cofnąć czas i my...do przedszkola, tak wszystko od nowa, z naszym doświadczeniem już?:-))))
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2021-09-21 13:18
No niestety nie mam wnuków i moje jedyne dorosłe dziecię zapowiedziało, że w najbliższej przyszłości nie przewiduje rozwoju w tym kierunku - a szkoda. Pozostaje mi modlić się, żeby "wpadł" :-)))

Niektórzy wierzą w wielokrotne wcielenia naszych dusz, jeśli tak jest, to dlaczego wymazywana jest nasza pamięć?? To są niezmiernie fascynujące obszary i niezbadane. Lubię też dokumenty o kosmosie - to takie moje rozmyślania przy kawce :-))))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-09-21 21:51

> Szkoda, że tylko czasem. :-)


Też żałuję, ale trudno się rozmawia po np tygodniowej przerwie czekania na odpowiedź na wpis ;-) Może Jota to pochwali, bo mamy czas na przemyślenie odpowiedzi ;-) ale to nie to co kiedyś było.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-09-22 10:05
Wszystko można naprawić. :-)))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-09-22 23:11
Mam wątpliwości.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-09-23 08:43
Nigdy się nie dowiemy jak nie spróbujemy. :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-10-11 11:24
Cicho jak makiem zasiał. Gdzie Was tak wywiało?
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2021-10-11 20:10
witam! powiem tylko tyle ze jak sie słucha takich wiadomości politycznych o Polakach to naprawdę nic sie nie chce panuje wielka niemoc obywateli Polaków  Żeby choć raz dziennikarze dokończyli jakiś temat żeby przestali rozdrapywać wszystko i wszystkich na kawałki to może byłoby lepiej a tak to wiecznie szczuci straszeni itd. Przykład szczepienia przeciw grypie nie cowid miały byc ale nie ma apteka niema szczepionek NFZ niema szczepionek są tylko ograniczone zapisy i na tym koniec , a efekt taki cały czas siedzi sie w domu jak wyjdzie sie na zakupy to po kilku godzinach ma sie chrypę i zaczyna sie kaszel i znów siedzenie w domu by przeszło i znów zakupy i tak w kolko. Male dzieci siedzą w domu ogłupiale i tępe a świat sie rajcuje dziećmi arabskim itd a swoimi nie . boja sie ze jak dadzą palec to reszta będzie chciała cala reke Tak wiec wydaje mi sie ze dlatego jest milczenie. Ale mimo wszystko pozdrawiam Cię cieplutko sącząc kawkę z jabłecznikiem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-10-12 10:06
Dzięki za miłe słowo. Ciebie również pozdrawiam i życzę pogody ducha mimo wszystkich przeciwności.

Masz rację, teraz wszystko "stanęło na głowie".
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-10-14 18:41
O przepraszam, ja nie stoję na głowie :-) czyli nie wszystko.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-10-15 13:58
Byłam dziś w Poznaniu i widzę, że u Was  też wiele spraw "stoi na głowie". Jednak pogoda była piękna. Złota jesień. :-) Jak wróciłam na ziemie zachodnie niestety już tak słonecznie nie było. Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2021-10-15 15:22
A Poznań to przed - Zachód? :-))) Głowa sama nie staje, wszystko zależy od szyi, a ta widocznie uruchomiła się nadmiernie :-))

Dziś faktycznie piękna pogoda, nawet nie jest zimno, ale już na nieboskłonie ciemne chmury, pewnie za chwilę popada. Zdążyłam wrócić z zakupów.Cóż deszcz też ponoć potrzebny.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-10-15 16:51
U mnie teraz słonko przebija się przez chmury. Trochę popadało.
Zachodnia Polska, to miasta i wioski bliżej niemieckiej granicy. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2021-10-15 18:08
W zasadzie nie ma granicy który obszar jest zachodni, wschodni itd.. bo zależy z którego p-ktu rozpatrujemy, oczywiście mając na uwadze całą mapę. Ale nie będę upierdliwa i nich będzie, że zachód to wzdłuż Odry :-)) U mnie leje. mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo muszę dokończyć zakupy :-)) Straszą wzrostem cen... Już jest wystarczająco drogo :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-10-16 08:03
Na moim osiedlu już zwykły chleb z piekarni, a nie z marketu kosztuje 5 zł.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2021-10-18 17:18
a w TV cały czas płaczą ze już płaca 13 emeryturę  cos im sie pomyliło bo miała byc 14-stka w myśl zasad górniczych. Bełkot w TV straszny . A co do pogody to u mnie w Galicji na południu dziś leje cały dzień , jest to nieznośny deszcz jakby ktoś pluł i rozsiewał CORO popada przestanie mglisto i taka ciężka jesień.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-10-18 17:44
Dziś na zachodzie (w mojej okolicy) rano była mgła, a po południu słoneczko. Piękna pachnąca i kolorowa jesień. Byle zdrowie było. Reszta jest mało ważna. Polityków już nie słucham. Szkoda czasu i życia na to szkoda. Pozdrawiam Cię serdecznie. :-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-11-12 15:35
Już 50 km różnicy może być zupełnie inne pogoda ;-) w mieście to czasami na ulicy obok padało a na drugiej ani kropelki. Nie byłem w Poznaniu już długo bo w czerwcu na urodzinach wnuczki.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-11-12 15:58
Tak, już się z tym spotkałam. W jednej dzielnicy miasta leje, a w innej słonko.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-11-10 17:54
Smutno. Mało nas.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2021-11-11 12:04
oj bardzo smutno Dzień dobry Dziś Marcina w Krakowie słońce świeci jak w środku lata bardzo przyjemnie ale cóż nie na moje zdrowie mogę tylko popatrzeć i pomyśleć co z tym Marcinem który jeździł na siwym koniu a tu nic  nie wiadomo jak to odczytywać pogodę  czy tak jak górale "albo będzie lalo albo nie" a inne tematy to tez mam dosc bez przerwy Covid bez przerwy granica i \Łukaszenko i przy okazji straszna drożyzna w sklepach . Mimo wszystko pozdrawiam Cie cieplutko pijąc w samotności kawę
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-11-11 17:22
Dziś Dzień świąteczny, to powinniśmy się cieszyć z niepodległości. :-) Może poznaniacy przyniosą do kawiarenki Marcińskiego rogala? Pozdrawiam Ciebie i wszystkich, którzy tu wpadną. Nawet jeśli się nie odezwą , a  tylko poczytają. :-))
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-12-03 12:17
Dziś jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
Podobno:
Celem święta ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niepełnosprawnych. Chodzi tu zarówno o pomoc we włączeniu tej grupy w społeczne życie jak i choćby kwestie dotyczące barier architektonicznych.

Z tej okazji, życzę Wam wiele zdrowia, cierpliwości w chorobie i życzliwego rządu.
Należę to tej grupy i wiem co mówię ;-)
Przy okazji pamiętajcie o wyczyszczeniu butów na 6 grudnia by Mikołaj miał Wam gdzie zostawić prezenty :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-12-04 09:09
W okresie pandemii Mikołaj też będzie chodził? :-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2021-12-07 22:00
Mikołaj na szczęście nie ogląda tvpis :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-12-10 12:57
Lepiej żeby Mikołaj żadnej tv nie oglądał. Będzie miał obiektywne spojrzenie na nasze sprawy. :-)) :-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2022-03-26 16:03
Witam Was po długiej przerwie w funkcjonowaniu forum. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2022-03-26 21:33
Witaj Lidka,
dziękuję za info o funkcjonowaniu forum.
Szkoda, że nie otrzymali wszyscy tej informacji.
Chociaż, z drugiej strony ...

Pozdrawiam, Tadeusz :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2022-03-27 06:35
Tadeusz Tobie i wszystkim, którzy tu przyjdą życzę pięknej niedzieli. :-)
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2022-03-27 21:56
witam ja już po niedzieli ale życzę wszystkim wspanialej wiosny tez sie ucieszyłem ze wznowiono forum ale ja tak systematycznie tu zaglądałem bo firma gazeta powiedziała ze sami tez sa zaskoczeni taka sytuacja
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2022-03-28 07:56
I ani słowa wyjaśnienia ze strony prowadzących forum.

Tak, masz rację cieszmy się wiosną. Chociaż ona jest niezmiennie piękna. :-)))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2022-04-01 17:02
Witajcie po długiej przerwie... I od razu pytam. Co było powodem tej przerwy? Pytam o to, gdyż wiem, że to forum należy do jednych najdroższych...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2022-04-02 06:39 Zmieniony 2022-04-02 06:43
Witaj Norbi.:-)
Brak wyjaśnień ze strony prowadzących forum świadczy o zupełnym braku szacunku do osób tu piszących.
Mam jeszcze pytanie. Dlaczego przy forum wyświetla mi się komunikat , że strona jest niebezpieczna?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2022-04-05 13:56
Bo strona jest niekontrolowana przez administrację, logują się boty reklamowe i szpiegowskie. Podejrzewam, że te forum jest zapomniane przez administrację ponieważ administracja została zwolniona. Jak również podejrzewam, że te forum prędzej czy później zostanie i tak usunięte/zlikwidowane bo za każdym wejściem trzeba się logować pomimo zaznaczenia pamiętania logowania... Forum leży na amerykańskim serwerze...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 688) (7140082 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill