www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Proszę o pomoc (499 - wyświetleń)
- Autor Anais79 Dodany 2021-10-25 20:36
Z reguły staram się sama rozwiązywać problemy, ale ten z którym idzie mi się zmierzyć wykracza poza moje wiedzę. Otóż jestem inwalidka z druga grupa niepełnosprawności. Mam męża i dwóch synów. W grudniu 2020 roku wyjechałam za granicęwcelach zarobkowych poniewaz popadłam w długi. Niestety w tym czasie zaraz po moim przyjeździe do Holandii wprowadzono ciężki lockdawn. Nie chciałam wracać do Polski ponieważ nie chciałam się tak łatwo poddać. W marcu tego roku dowiedziałam się że mój mąż ma kochankę. Hmm zycie. Poradziłam sobie z tym jakos tymbardziej, że jest on alkoholikiem , który  ma założona niebieska karte.  Kilka dni temu dowiedziałam się ze za odstępne sprzedał mieszkanie  i zamierza wyprowadzić wyprowadzić z nową partnerka do nowego mies,Kania. Ja z synami w takiej sytuacji zostajemy bezdomna. Jeden z synów jest pelnoletni. Ja w chwili obecnej siedzę w busie i jadę do Polski , ale nie mam pojęcia od czego mam zacząć po powrocie.  Jestem szczerze mówiąc przerażona i w głowie kołacze mi się myśl czy jakieś prawo jest po mojej stronie. Może ktoś udzieli mi jakiejś wskazówki. Bede wdzieczna.
Nadrzędny Autor Gabrysiul Dodany 2021-11-07 09:41
Pomoże jedynie prawnik, negocjator itp. Mieszkanie jest na niego? Co do długów, poczytaj poradniki na https://pozyczkase.pl/ - tam jest info jak móc wyjść ze spirali długów. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Będzie dobrze!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Proszę o pomoc (499 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill