www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Komisja ds. orzekania o niepełnosprawności, a zabranie prawa (2504 - wyświetleń)
- Autor marcin.tez Dodany 2021-11-05 08:53
Witam. To mój pierwszy post tutaj. Zamierzam złożyć wniosek o orzeczenie stopnia niepełnosprawności co bardzo by mi pomogło w znalezieniu pracy. Od ponad 10 lat choruję na padaczkę i pomimo wielu zmian leków i dawek ataki nadal występują. Oczywiście zaraz po rozpoznaniu choroby przestałem kierować samochodem i motocyklem. Mam jednak pytanie czy komisja ma prawo zawiadomić starostwo o mojej chorobie ? Jeśli tak to na jakiej podstawie prawnej? Mieszkam w małym mieście i gdybym jeździł autem to już dawno bym miał kontrolę drogową lub jakąś np. stłuczkę. Mam nadzieję, że dalsze leczenie w końcu przyniesie skutek i uwolnię się od tej choroby ale nie chcę na nowo starać się o uprawnienia do kierowania, które posiadam już ponad 20 lat. Z góry dziękuję za informację.
Nadrzędny Autor marcin.tez Dodany 2021-11-17 04:40
Ponawiam wątek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Komisja ds. orzekania o niepełnosprawności, a zabranie prawa (2504 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill