www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sport osób niepełnosprawnych (8316 - wyświetleń)
- Autor galija Dodany 2010-02-25 22:23
Witam serdecznie

Jestem studentką V roku socjologii i piszę pracę mgr dotyczącą sportowców niepełnosprawnych.
Zwracam się z wielką prośbą do osób pełnoletnich niepełnosprawnych uprawiających sport i przynależących do klubu sportowego, czy stowarzyszenia o poświęcenie trochę czasu i wypełnienie ankiety.
Zapewniam, że wyniki będą wykorzystane tylko do badań naukowych.Każdy głos będzie dla mnie bardzo cenny i będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które byłyby skłonne odpowiedzieć anonimowo na pytania zamieszczone w ankiecie.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: hanka09@interia.pl. Wówczas ja wyślę linka do ankiety z hasłem dostępu.
Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim dziękuję

Hania
Nadrzędny - Autor Pawel69 Dodany 2010-03-06 17:04
Witam,

Nie wiem ilu użytkowników tego forum uprawia sport wyczynowo. Interesują mnie wyścigi w Polsce. Może jest jakiś kalendarz imprez?
Jeśli chodzi o świat zapraszam tutaj: http://e-bikerzone.com/index.php?section=news&news_start=0&news_count=10&news_id=142.
Polecam też newsy na www.fundacjaparailimpijska.org.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-06 17:21
Wyścigi ,ale czego ?,czy na czym, albo kogo??  ?
Nadrzędny - Autor Pawel69 Dodany 2010-03-06 19:09
handbiki, wózki sportowe, sprzęt do jazdy w terenie itd... czyli szeroko rozumiane kolarstwo.
Nadrzędny - Autor sakri Dodany 2022-06-06 15:02
Jest mnóstwo sportów, które można uprawiać, będąc niepełnosprawnym, ale wiadomo, że zawsze istnieje jakieś ograniczenie.
Wiesz, że np. Polska ma świetną drużynę grającą w piłkę nożną - to właśnie osoby niepełnosprawne, ale to samo w innych dyscyplinach.
Wiele rzeczy można robić na wózku, ale to nie jest takie proste i przede wszystkim trzeba chcieć.
Nadrzędny Autor Kdom75 Dodany 2022-06-17 12:47
Amp Futbol. Można i tak. Jeśli ktoś chętny i może coś robić - szkoda marnować czas na nic nierobienie. Ja na ten przykład robię "nic". :-)
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2022-06-19 11:14
mogę powiedzieć tylko tyle ze inwalida to inwalida a pokaz sportów i innych cudów świata t w cyrku a nie publicznie chwalić sie swoim kalectwem  a porada to prosze Lewandowski nie wie co ze sobą zrobić już tyle chajcu zgarnął ze zwariował i to tez stan kalectwa ktore popiera nasz szanowny rząd wybrany przez naród . Ogólnie mówiąc jestem przeciw robienia z siebie pajaca na pokaz
Nadrzędny Autor pawelbudniak Dodany 2022-09-29 19:19
Troche racji w tym masz jeżeli jest to na pokaz to się zgadzam.
__________
Chwila relaksu https://seriale.best/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sport osób niepełnosprawnych (8316 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill