www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jaka dieta na brzuch (1205 - wyświetleń)
- Autor Aliss Dodany 2021-12-07 07:53
Mam problem ze sporym brzuchem. Szukam ćwiczeń, za pomoca których uda mi się skutecznie brzucha pozbyć. Czy mozecie polecić skuteczne?
Nadrzędny - Autor pitar Dodany 2021-12-07 10:54
Urodziłam czwórkę dzieci, po żadnym dziecku nie został mi brzuch.
Moja złota zasada, nie jem po 18.00
Kiedyś dużo spacerów, od paru lat codziennie, przez cały rok, jeżdżę na rowerze .

Nie mam czasu na ćwiczenia siłowe codziennie, ale moge polecić elektrostymulację. U mnie osobiście taki trening dobrze się sprawdził:
https://echowarszawy.pl/20211129340011/nowy-wymiar-treningu-poznaj-zalety-ems

Zerknij sobie na stronę. Opisane jest tutaj, jak wyglądają takie ćwiczenia.
Nadrzędny Autor KamilPylkosz Dodany 2022-06-20 13:01
Najlepsza jest dieta cud. Jesz ile się da, a jak schudniesz to będzie cud.

powiększanie biustu tłuszczem warszawa
Nadrzędny Autor robertus_bertus Dodany 2023-03-12 15:48
Nie ma diety ani ćwiczeń na zrzucenie tłuszczu z brzucha. Tłuszcz schodzi w miarę równomiernie z całego ciała. Zalecałbym ogólne ćwiczenia na różne partie ciała i sporo kardio, np. na rowerku stacjonarnym (tak z 20 minut dziennie żeby się spocić). Można, a nawet warto oczywiście robić brzuszki, ale to nie spali tłuszcza z samego brzucha. Gdy jednak poziom tkanki tłuszczowej zacznie spadać, zaczną być widoczne mięśnie brzucha. A to już jest ładny widok ;-)
Nadrzędny Autor furtys Dodany 2023-03-25 10:34
Rower może być ekonomicznym i ekologicznym sposobem przemieszczania się, szczególnie w miastach, gdzie często występują korki drogowe. Poza tym rower https://goodsport.pl/rowery/ pozytywnie wpłynie na Twój wygląd.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jaka dieta na brzuch (1205 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill